JAUNUMI

Ypač po nakties ir vakaro skausmas

Nudegimo eritema yra jungiamojo audinio liga, ir ji būdinga uždegiminių navikų pažeidimams poodinių audinių, kurie paprastai yra stebimi priekinio krūtinės paviršiaus. Romas dažniau pasitaiko moterims, ypač vyrams (tik apie 10%). Kai kuriais atvejais tai yra vyriškoji lytis).

Vėžinių eritemų simptomai dažniausiai pasireiškia tarp 30 ir 30 metų, 40 metų amžiaus, dažniausiai žiemą ar pavasarį. Reikia pažymėti, kad naviko eritema gali būti daugelio kitų ligų simptomas, todėl sunku įvertinti jo paplitimą bendrojoje populiacijoje.

Navikų eritema

Nežinomos navikų eritemos priežastys. Manoma, kad nenormalūs imuniniai atsakai, dėl kurių atsiranda uždegiminės reakcijos imuninių kompleksų susidarymas, gali prisidėti prie pokyčių raidos.

Veiksniai, įtariami dalyvaujant naviko eritemos inicijavimui, yra infekcijos (streptokokai, tuberkuliozė, raupsai, salmoneliozė, jersiniozė, virusinės infekcijos, pvz., Naviko liga); naviko infekcija su liga; auglio infekcija su ligos liga. Citomegalovirusas, hepatitas B ar C, ŽIV), vaistai (pvz., Vaistai ir kt.). antibiotikai, ypač penicilinai ir sulfonamidai), kitos ligos (sarkoidozė, lėtinis enteritas, sisteminės jungiamojo audinio ligos, saldasis sindromas).

Nėštumas ir geriami kontraceptikai taip pat gali prisidėti prie tipinių navikų pažeidimų.

Vėžinių eritemų simptomai

Nudegimo eritema pasireiškia būdingais mazgeliais, kurių išvaizda yra priešlaikinė ar bloga nuotaika, subfebrilo būsenos, bendras kūno silpnumas, skausmas ar uždegimas, susidarantis sąnariuose. Be to, egzistuoja kvėpavimo sutrikimai (kosulys, faringitas, užkimimas) ir virškinimo trakto sutrikimai (pilvo skausmas, viduriavimas, pykinimas, vėmimas).

Mazuliai paprastai yra priekyje ir retai blauzdos gale. Kartais pažeidimų vieta yra susijusi su šlaunų, sėdmenų, pečių, galvos ar kamieno poodiniu audiniu. Jie paprastai yra maždaug 10-15 milimetrų skersmens, bet gali sujungti kartu, kad sudarytų vaizdą apie didesnius ligos protrūkius.

Oda virš mazgelių yra raudona, pernelyg sušildyta ir niekada neparodo nekrozinio proceso. Smegenys yra skausmingos ir trunka keletą savaičių. Gydymo procesas vyksta nepaliekant randų, tačiau kartais po to, kai jie išnyko, tose vietose, kuriose jie anksčiau buvo, pastebėta ruda spalva, kuri trunka keletą savaičių.

Löfgreno sindromas (sarkoidozė) yra auglių eritema kartu su simptomų sindromu: artritas (paprastai kulkšnies ar kelio uždegimas) ir limfadenopatija abiejuose limfmazgiuose.

Naviko eritema diagnozė

Neišnepsta eritema diagnozuojama po to, kai patvirtinti klinikiniai simptomai ir histologiškai tiriant paveiktą audinį. Diferencijuojant reikia atsižvelgti į riebalinio audinio uždegimą, povinio audiniuose vykstančius pokyčius, tiesiogiai susijusius su infekcija, apatinių galūnių paviršinių venų trombozinį uždegimą.

Panašūs klinikiniai požymiai taip pat gali pasireikšti, pavyzdžiui, dermatitu. dilgėlinė vaskulitas. Be to, ligos diferencijavimo procese reikėtų atsižvelgti į kitas klinikines sąlygas, kuriomis gali vystytis naviko eritema.

Papildomų bandymų rezultatai gali būti naudingi diagnostikos procese. Laboratoriniai pokyčiai rodo uždegiminį procesą, kuris pasireiškia pagreitėjusia raudonųjų kraujo ląstelių kritimo reakcija (ESR padidėjimu) ir padidėjusiu baltųjų kraujo kūnelių kiekiu (daugiausia neutrofilais) serume.

Be to, dažnai pastebimas padidėjęs imunoglobulinų kiekis ir aktyvesnis kepenų fermentų aktyvumas kraujyje. Be to, galima atlikti krūtinės rentgeno spindulių tyrimą, kuris visų pirma yra svarbus skirtumas tarp ligos pažeidimų ir kitų sąlygų (pvz., Sutrikimų, sutrikimų ir kt.). tuberkuliozė, sarkoidozė).

Navikų eritemos gydymas ir prognozė

Jei auglio eritema sutampa, svarbiausias gydymo elementas yra jo gydymas. Jei to neįmanoma nustatyti, nesteroidinių priešuždegiminių vaistų grupės preparatus galima simptomiškai vartoti (jei jų vartojimo kontraindikacijų nėra), o jei nėra geresnių rezultatų, ir jei pažengusių pokyčių atveju, Gliukokortikosteroidai gali būti vartojami.

Reikėtų nepamiršti, kad šių farmakologinių agentų naudojimas gali sustiprinti kitų ligų simptomus, pvz., Liga ir tt Tuberkuliozė arba limfoma, kuri gali egzistuoti kartu su navikų eritema.

Vėžinių eritemų progresavimas pirmiausia priklauso nuo pagrindinės ligos (dažniausiai sarkoidozės ar uždegiminės žarnos ligos – Leśniowskio ir Krono ligos arba opinio kolito) buvimo. Vėžinių eritema paprastai praeina po 2-8 savaičių. Kai kuriuose pacientuose ligos recidyvai atsiranda ateityje, dažniausiai žiemą ir pavasarį, o tai šiek tiek blogina progresą.
Mariusz Kłos

Komentarai Ginekologinė eritema

Basia | 2012-12-27 13:46

Mano 3 metų dukrai buvo vėžinių eritema. Praėjo vieni metai, o dabar jis turi sausą odą ant rankų ir kojų. Ji bijo, kad ji vėl sugrįš. Ar dažnai pasikartoja?

Megi | 2014-12-30 13:15

Sveiki, Basia

Deja, mano atveju eritema gimė tik 3 savaites po gydymo pabaigos, šiuo metu ji yra silpnesnė nei anksčiau.
Gydytojai tyrinėja mane ir jie nežino, ką toliau daryti, nes, sustabdydamas steroidinius vaistus, kuriuos turėjau po kelių dienų, aš turėjau inkstų uždegimą tokiu mastu, kad aš turėjau išraiškingą kraują šlapime ir po kelių dienos sirgo gerklės uždegimu. Dabar ji vėl vartoja antibiotikus ir pamatysime, kas toliau. Mano rankos ir gydytojai nusileidžia, nes, nepaisant XXI a., Eritemos gydymas ir gydymas yra kaip kova su vėjo malūnais.

Magda | 2015-05-02 09:45

Esu 13-oji nėštumo savaitė (I ir II trimestro ruožas) ir pradėta eritema su sąnarių skausmu (keliai, Sankt Peterburgas). Pirmasis buvo šuolis, klubai, alkūnės, riešai) prieš 3 savaites. Kaunies skausmas, kuris pašalina jus nuo normalaus veikimo. Po kelių dienų ant muilo atsiranda vienas mazgas ir niekas kitas. Po kito skutimosi visi priekiniai skutimosi dangčiai yra užkimšti. Aplink kulkšnių patinimas – galbūt keli augliai sumaišomi į vieną. Skausmas ypač po nakties ir vakaro. Vakare uždegimas, karštos kojos ir karščio pūslelinė būklė.
Gydymas – analgetiškai paracetamolis, vietoje veikiantis pirellinas ir itchio tepalas.
Košmaras nėra liga!

Rodis | 2015-07-31 21:32

Aš, su naviko eritema, jau esu pavargęs nuo 4 mėnesių. Jis prasidėjo siaubingu sąnarių skausmu, tada atsirado navikai. Per mėnesį nuėjau į ligoninę, kur aš paėmiau tonų vaistų. Aš padariau daug tyrimų ir nežinau, kokia yra ta nedorybe. Išvykę iš ligoninės, tai buvo šiek tiek geriau, tačiau po trumpo laiko grąžinimo problema. Nauji navikai nuolat atsiranda ir jie atsinaujina dėl sąnarių skausmo, aš jau baigiau, aš nežinau, ką toliau daryti?

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *