JAUNUMI

Wole Riedel (diarėjos rieelylis)

Wole Riedela (Riedelito skydliaukės uždegimas, Thyreoiditis fibrosa chronica Struma Ugnosa) yra labai reta lėtinio tiroidito forma. Riedelio vilkoje skydliaukės liauka yra padidinta, ji turi stipraus pluošto minkštimo, su sija yra panaši į medieną, todėl kitas ligos pavadinimas – medinis jautis. Šios ligos priežastis nėra žinoma.

Riedelio valios simptomai

Išsiplėtusi skydliaukė daro spaudimą aplinkiniams kaklo organams, kuriems taip pat perduodama fibrozė. Šios ligos simptomai yra susiję su skydliaukės liaukos išsiplėtimu suspaustų kvėpavimo takų, stemplės, kraujagyslių ir nervų. Skydliaukės liaukų pokyčiai dažnai gali būti susiję su idiopatine fibroze kitose kūno dalyse, pvz., skydliaukės, skydliaukės ir skydliaukės liaukos. retroperitoninė erdvė.

Skydliaukės augimas yra neskausmingas, karščiuojantis ir ilgėja daugelį metų. Skydliaukės hormono funkcija paprastai yra hipotirozė ir stebimas sumažėjęs jodo įsisavinimas 131. Skydliaukės kietosios naviko masės nustatymas gali sukelti įtariamą naviką.

Sielas Riedelas simptomai primena skydliaukės vėžį, kuris reikalauja diferencijavimo su šiuo neoplastiniu procesu. Antitreoidinių antikūnų buvimas gali reikšti autoimunines etiologijas.
Zhaneta Malec

– Vidaus ligos “, Andrzej Szczeklik, ed. Praktinė medicina, Krokuva.
– Vidaus ligos “, Francisekas Kokotas, ed. PZWL Medicinos leidykla, Varšuva.
– patologija “, Robbins, ed.” Urban & Partner “, Vroclavas.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *