JAUNUMI

Virusinė kepenų uždegimas C tipo (hepatitas C)

Hepatito C sukėlė Flavio genties RNS virusas. Inkubavimo laikotarpis yra nuo 2 iki 20 savaičių. Daugeliu atvejų infekcija atsiranda parenteraliniu būdu, daugiausia per kraują ir kraujo produktus.

Hepatitas C rečiau yra uždraustas per lytinius santykius. Rizikos veiksnys yra narkotikų vartojimas į veną, daugiausia narkotikų vartotojai.

Hepatito C infekcijai būdingas didelis procentas progreso iki lėtinių ligų ir galimo cirozės.

Ūmus virusinis hepatitas gali būti suskirstytas į keturias fazes. Tai yra: inkubacinis laikotarpis, prehepatito simptominė fazė, gelta simptominė fazė, reabilitacija.

Simptomai hepatito C

Daugeliu atvejų hepatitas C yra virusinė liga (90%). ) nesukelia jokių simptomų. Toks paslėptas ligos pobūdis dažnai yra skirtas gripo infekcijai.

Hepatito C gydymas

Hepatitas C gydomas farmakoterapija. Per pirmąsias 4 savaites po poodinės injekcijos kasdien skiriama maždaug 5 milijonai interferono alfa.

Per ateinančius 5 mėnesius interferonas skiriamas 3 kartus per savaitę. Deja, daugeliui pacientų atsiranda recidyvų. Nuolatinis gydymas pasiekiamas tik 20%. pacientai. Chroniškai sergantiems pacientams vartojamas interferonas kartu su riboflavinu.
Monika Kozak

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *