JAUNUMI

Viršutinė gimdos sistolinė funkcija

Esant normalioms sąlygoms, gimdos kaklelio dilatacija prasideda kas 10-15 minučių ir baigiasi kas 3-5 minutes, trunka 30 ar daugiau sekundžių, o gimdyvės slėgis yra maždaug 40-50 mm (mm Hg). Jie atsiranda kas 3-4 minutes tiesioginio gimdymo laikotarpiu ir jiems būdingas šiek tiek didesnis intrauterinis spaudimas.

Kiekvieną kartą, kai pamatysite sutrikusios gimdos disfunkciją, įsitikinkite, kad jūsų klinikinis atvejis yra galimas ir saugus gimdymas. Daugeliu atveju vertinimas atliekamas nėštumo metu arba gimimo pradžioje.

Kadangi gimdymas yra labai dinamiškas procesas, svarbu užtikrinti, kad gimdymo sąlygos nepasikeistų ir kad nereikėtų cezario pjūvio.

Per didelis gimdos raumenų susitraukimas sukelia pernelyg susitraukimai (kai akispūdis viršija 80-90 mm gyvsidabrio) arba pernelyg dažni susitraukimai (kai 10 minučių prailginimo laikotarpiu yra 4 ar daugiau susitraukimų).

Padidėjęs gimdos raumens įtempimas

Padidėjęs gimdos raumenų įtempimas yra vadinamas toninėmis kontraktais. Šioje formoje slėgis, pastebėtas tarp atskirų susitraukimų, viršija įprastas vertes.

Padidėjusią gimdos raumens įtempimą sukelia pasyvus, padidėjęs įtempimas, pvz. esant hipotenzijai gimdoje. daugybei gimdymų ar daugiavaisių nėštumų atveju. Net situacijose, kai atsiranda pernelyg didelis sistolinis aktyvumas, vėl stiprėja įtampa.

Pernelyg didelė gimdos sistolinė funkcija

Gydant per didelę sistolinę funkciją ir tonines susitraukimus, buvo naudojami tokolitinio poveikio preparatai, pvz., fenolis. Jei yra pernelyg didelės poilsio įtampos, rekomenduojama skirti susitraukimo agentus, pvz .: a) d) kraujospūdžio matuoklį, b) kraujospūdžio matuoklį ir c) kraujospūdžio matuoklį. oksitocinas sukelia susitraukimus.

Diastoliniai agentai – spazmolitikai – daugiausia veikia dėl gimdos kaklelio, todėl jos atsipalaiduoja, jų pagrindinė funkcija yra palengvinti jo išsiplėtimą.
Mariusz Kłos

– Akušerija ir ginekologija “, ed. Mokslai. Grzegorz H. Bręborowicz, ed. PZWL medicinos leidykla, Varšuva.
– Praktiniai akušerijos ir akušerijos operacijos “, red. Pschyrembel Willibald, Dudenhausen Joachim, Ed.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *