JAUNUMI

Ūminis sinovito darbo poveikis

Ūminis apendicitas sukelia kolitas ar kiti mikroorganizmai. Alveolinė šviesa taip pat gali uždaryti parazitus ir grybus.

Ūminio apendicito simptomai

Ūminio apendicito pradžioje atsiranda skausmas, kuris intensyvėja paciento judėjimo metu. Mūšis įvyksta staiga ir gali būti vietinio pobūdžio. Jo atsiradimo sritis paprastai yra aplink nugarą arba pilvą, o vėliau apie šlaunikaulio diską.

Papildomi ūminio apendicito simptomai yra vėmimas ir pykinimas. Fizinis egzaminas rodo suspaudimo skausmą. Karščiavimas gali siekti iki 39 laipsnių. Daugeliu atvejų nustatomas leukocitozė. Dešinėje pusėje tiesiosios žarnos bandymo metu dubens srities dubens srityje yra kaulų skausmas.

Sunkiais ūminio apendicito atvejais gali pasireikšti vėmimas, dujų sulaikymas, širdies susitraukimų dažnio pagreitis ir dešinioji pilvo danga. Liežuvis yra drapuotas, sausas, o veidas paimamas iš Hipokrato veidas.

Ūminio apendicito gydymas

Ūminio apendicito gydymas daugiausia yra chirurginis. Nenaudokite konservatyvių vaistų ar antibiotikų. Gydymo stoka gali paskatinti pilvo ertmę ir jos uždegimą.
Monika Kozak

– Bendroji vėžio ligų diagnozė “, E. i A. Brush, ed. PZWL, Varšuva.
– Pediatrija “, B. Górnicki, B. Dębiec, ed. PZWL, Varšuva.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *