JAUNUMI

U Maždaug pusė ligos

Nepriklausomas drebėjimas yra pripažįstamas, kai įvykdomi pagrindiniai kriterijai, pvz., Dvipusis viršutinės galūnės drebulys (sustoja ramybėje), kitų nervų sistemos simptomų nebuvimas ir izoliuotas arba kartu egzistuojantis galvos drebulys, be jokių sutrikusios raumens įtempių požymių.

Papildomi kriterijai, kurie pastebimi daugiau nei pusėje pacientų, patvirtina spontaninio drebulio diagnozę. Tai apima: simptomų ilgumą per 3 metus, šeimos ligos istoriją ir su alkoholiu susijusių sutrikimų išsiskyrimą.

Esminio drebėjimo diferencijavimas turėtų būti susijęs su Parkinsono liga, smegenų drebėjimu, distonija, psichogenišku, su narkotikais susijusiu, toksišku ir medžiagų apykaitos drebuliu.

Spontaninio drebulio gydymas

Nepriklausomas kratymas dažnai nereikalauja jokio gydymo. Sunkumų sutrikimų atveju vartojamas farmakologinis gydymas. Jei liga prasiskverbia kasdieniame gyvenime, galva ar baltas sukrėstas, gali būti naudojamas botulino toksinas A.

Iš pradžių reikia nurodyti beta blokatorių grupės preparatus, pvz., propranololis. Gydymas prasideda mažomis dozėmis ir palaipsniui didėja tol, kol pasiekiamas pakankamas pagerėjimas arba nepageidaujamas poveikis.

Jei jis yra kontraindikuotas, primidonas (arba gabapentinas, topiramatas arba alprazolamas) yra skirtas beta adrenoblokatorių vartojimui, kuris veiksmingas viršutinės galūnės drebulyse ir paprastai gerai toleruojamas. Tokiu atveju dozę reikia palaipsniui didinti. Šalutinis poveikis (galvos svaigimas, pykinimas, pusiausvyros sutrikimas) paprastai pasireiškia tik gydymo pradžioje.

Kai kurie savaiminio drebėjimo atvejai reikalauja naudojimo metodų. Indikacijos laikomos atskirai ir dažniausiai susijusios su formomis, kurios sutrikdo ar neleidžia kasdieniniam paciento veikimui. Gydymas apima žalą sėklidėms aplink kalvį arba implantuojant stimuliacinę sistemą.

Prognozė spontaniškai drebėjusi

Maždaug pusė pacientų, kuriems reikalingas farmakologinis gydymas, po tokio gydymo nepastebimai pastebimas pagerėjimas. Nuolatiniai simptomai gali žymiai pabloginti gyvenimo kokybę.

Gera progresija – tai atvejai, kai chirurginis spontaninio drebulio gydymas po chirurginės kalvos struktūros pažeidimo simptomai išnyksta arba drebulys gerokai sumažėja. Negalios pasikartojimas po tokio gydymo yra išskirtinis, paprastai klinikinis tobulėjimas yra nuolatinis.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *