JAUNUMI

Tendencija Aortos įkeitimai

Insufficientia valvulae aortae (aortos vožtuvo regurgitacija) yra širdies nepakankamumas, kuris susideda iš kraujo įtekėjimo per širdies diastolą iš aortos (pagrindinės arterijos) į kairį skilvelį dėl neklinikinių aortos pusrutulių žiedlapių. Dažniausiai šis defektas yra širdies ir kraujagyslių sistemos nepakankamumas ir bakterinis endokarditas.

Aorta

Aorta yra pagrindinė ir didžiausia kūno arterija. Jis tiekia visą sistemą su arteriniu krauju, kuriame yra daug deguonies.

Aorta palieka kairį skilvelį ir prie išėjimo iš kairiojo skilvelio yra trys pusmėnulio sklendės. Aortos vožtuvai yra iš puslankio formos membranų – vadinasi, pavadinimas.

Jie leidžia kraujui tekėti iš kairiojo skilvelio į pagrindinę arteriją ir užkirsti kelią kraujo grįžimui iš aortos į kairį skilvelį susitraukiant, staigiai sulaužydami ir sugriežtinę pusmėnulio žiedlapius. Aortos sklendės yra storesnės ir stipresnės nei pusmėnulio vožtuvai plaučių arterijoje dėl aukštesnio kraujospūdžio kairiojo skilvelio (didelio apyvartumo).

Aortos vožtuvo regurgitacijos priežastys ir eiga

Aortos vožtuvo regurgitacijos priežastis yra jos žala. Veiksniai, skatinantys aortos pusmėnulio vožtuvą sugadinti: ………………………………… ………………………………………….. ………………………………………….. …………………………………….
– reumatinės ligos istorija,
– sifilis,
– bakterinis endokarditas,
– širdies trauma,
– arba kaip įgimtas defektas.

Dėl širdies nepakankamumo, pvz., Aortos vožtuvo regurgitacijos, pasireiškia nutekėjimas kairiojo skilvelio ir retrograduojančio kraujo ištekėjimo iš aortos į kairį skilvelį. Dėl aortos kraujo, tekančio į kraują, tekantį iš kairiojo skilvelio atriumo, padidėja slėgis ir padidėja kairiojo skilvelio diastolinis tūris.

Ekonomiškas gyvenimo būdas, stiprus kairiojo skilvelio susitraukimas ir ilgesnis išstūmimo laikotarpis gali kompensuoti net aukštą vožtuvo regurgitaciją. Todėl pacientai negali jausti jokių simptomų. Tačiau ligos metu palaipsniui atsiranda didelė kairiojo skilvelio hipertrofija – vadinamasis “kairysis skilvelis”. vilnos šerdis (cor bovinum).

Aortos vožtuvo regurgitacijos simptomai

Dažniausiai pasireiškia aortos vožtuvo regurgitacijos simptomai: aortos vožtuvo regurgitacija, aortos vožtuvo regurgitacija, aortos vožtuvo regurgitacija:
– stiprus širdies plakimas,
– dusulys,
– svaigulys ir alpimas (susijęs su smegenų išemija),
– Koronariniai skausmai.

Papildomi bandymai baigiami:
– kairiojo skilvelio išsiplėtimas,
– diastolinis akrilas (minkštas, didelis tonacity),
– apatinis smūgis, kėlimas, stumdymas į kairę ir apačią,
– Holosistolinis šarvai virš viršūnės,
– Sunkią negalia patvirtina sistolinis išstūmimo tipo murmėjimas virš širdies pagrindo,
– “Austin-Flinta” drebulys virš galo (diastolinis ar prieš odos išsiskyrimas),
– didelis ir greitas širdies ritmas – vadinamasis “aukštas širdies ritmas”. širdies ritmas Corrigan ,.
– tipiškas labai mažas kraujospūdis (net mažesnis nei 60 mm Hg) su įprastiniu sistoliniu slėgiu. Dėl to periferiniai kraujagyslės tampa neryškūs, galimas de Musset simptomas.
– Hill simptomas – aukštesnis sistolinis spaudimas šlaunies arterijai nei peties,
– Dvigubas tonas Trauble – stiprus sistolinis ir diastolinis tonas per šlaunies arteriją,
– širdies ritmas ant dvigeldžių moliuskų, lūpų ar nagų žiedlapių (pasireiškia pakaitomis išnykstantis ir paraudimas);
– “Durozier” simptomas – šlaunies arterijos sistolinis ir diastolinis šmeižtas, būdingas mažam slėgiui, naudojant stetoskopą,
EKG testo kairiojo skilvelio perkrovos charakteristikos.

Aortos vožtuvo regurgitacijos diagnozė

Aortos vožtuvo regurgitacijos diagnozė daugiausia grindžiama šiais veiksniais
– radiologinis tyrimas, rodantis kairiojo skilvelio padidėjimą,
– interviu su minėtais periferiniais simptomais,
– aiškūs kairiojo skilvelio pertekliaus požymiai EKG bandyme.

Aortos vožtuvo regurgitacijos gydymas

Aortos vožtuvo regurgitacijos gydymas yra konservatyvus. Sifilio etiologija sergantiems pacientams naudojamas antilipininis gydymas, o reumatinis gydymas remiasi reumatinių ligų reabsorbcijos prevencija.

Aortos vožtuvo regurgitacijos chirurginis gydymas atliekamas pacientams, sergantiems sunkia regurgitacija ir kraujotakos sutrikimu, naudojant dirbtinius širdies vožtuvų implantavimą.
Zhaneta Malec

Komentarai Aortos vožtuvo regurgitacija

qubik128 | 2009-09-18 20:27

Ar operacija saugi?
Kokia yra mažesnė kaina?

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *