JAUNUMI

Tarp vaistų vartokite daugumą vaistų

Iš pradžių tuberkuliozės simptomai yra klastingi. Tada jie virsta bendrais ir vietiniais simptomais. Charakteristikos yra: nuovargis, dezintegracijos jausmas, fitneso pablogėjimas, fizinė, anoreksija, naktinis prakaitavimas, kosulys, blyški, anemija, drebulys, prakaituota oda, pleuros skausmas.

Tuberkuliozės karščiavimas mažėja, o šalutinių febrilių būsenose. Šeši mėnesiai po infekcijos gali išsivystyti tuberkuliozinis pleuritas. Iš eksudato pusės, skambučio triukšmas yra slopinamas ir kvėpavimo sumišimas panaikinamas arba susilpnėja.

Dauguma atvejų yra savęs išgydyti. Kalkinimas vyksta anksčiau uždegiminės infiltracijos vietoje. Kai kuriais atvejais gali atsirasti ūminė profilaktinė tuberkuliozė arba sūrio pneumonija.

Tuberkuliozės eigai būdinga greita progresija ir ertmės susidarymas plaučiuose. Pacientų būklė yra labai sunki, dažnai jie turi gausiai skreplių ir yra didelis karščiavimas. Lėtinė tuberkuliozės forma būdinga cirozei ir plaučių audinio proksimizavimui. Antrinės tuberkuliozės metu gali dalyvauti šie organai: oda, antinksčiai, inkstai, smegenys, stuburas.

Tuberkuliozės gydymas

Pacientai, turintys tuberkuliozės, turėtų vadovautis gelbėjimo gyvenimo būdu, racionalią maitinimą ir daugelį poilsio. Negalima gerti alkoholio ar rūkyti. Rifampicinas, izoniazidas, streptomicinas, etambutolis, protianamidas, pirisinamidas yra dažniausiai vartojami vaistai.

Du gydymo mėnesiais keturi vaistai gydomi. Kitų keturių mėnesių laikotarpiu imamas dviejų vaistų rinkinys. Šis šešių mėnesių gydymo laikotarpis turi nedidelę recidyvo riziką.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *