Svetainės rėmėjų politika

Svetainės rėmėjų politika

Svetainė vertina tai, kad vartojimo prekių įmonės daro didelę įtaką vartotojų sveikatai. Svetainės rėmimas yra reklamos forma, leidžianti Svetainei nemokamai pateikti savo skaitytojams informatyvų ir atitinkamą turinį.

Svetainė tik orientuota į tai, kad rėmėjams suteikiamos galimybės parduoti savo produktus ir paslaugas vartotojams.

Tinklas siekia kurti platformą, kurią skaitytojai gali panaudoti savarankiškai. Rėmimo politika leidžia tinklui toliau augti ir plėstis. Svetainėje rastas mokomasis turinys skatina skaitytojus, kad jie galėtų pagrįstai pasirinkti sveikatą ir gyvenimą.

Svetainėje diskutuojama apie įvairias temas, įskaitant fizinį aktyvumą, sveiką mitybą, saugą ir prevenciją bei gerovę. Tinklas taip pat pateikia savo skaitytojui patarimus, kaip pasiekti gerai subalansuotą ir sveiką gyvenimo būdą.

Svetainės tikslai

Tinklas siekia pagerinti skaitytojų sveikatą visame pasaulyje, suteikiant jiems švietimo turinį apie sveikatą.
Svetainė skirta kurti patikimas ir tinkamas sveikatos priežiūros medžiagas ir priemones. Švietimo turinys turėtų būti pagrįstas faktais, naujausiais tyrimais ir sveikatos statistika.
Tinklas taip pat daugiausia dėmesio skiria skaitytojų siuntimui teigiamais sveikatos pranešimais.

Redakcijos politika ir turinio kūrimas

Pagal tinklo politiką, bet kuriuo metu turinys yra parašytas ir peržiūrimas jo tinkamų redaktorių.

Atskleidimas partnerių kompensacijoms

Informacijos atskleidimas taikomas tinklo tinklalapiui, įskaitant, bet neapsiribojant, svetainės svetainių mobiliąsias ir internetines versijas. Pateikiama informacija, skirta atskleisti tinklo finansinius santykius su savo filialais, rėmėjais, reklamuotojais ir kitomis trečiosiomis šalimis, kurie rodomi svetainėje.

Kai kurie tinklalapio straipsniai yra susieti su tam tikromis paslaugomis ir ištekliais, kuriais daugiausia dėmesio skiriama prekių ženklų ir produktų kūrimui ir reklamai. Tinklas priklauso atskiroms pasirinktoms partnerių programoms. Tai atlieka komisinius, kai skaitytojas pasirenka pirkti per pateiktas partnerių nuorodas. Svetainė visiškai atskleidžia jų ryšius su reklamuotojais ir užtikrina skaitytojams, kad bet kokia finansinė paskata neturi įtakos skelbimui apie produktą ar paslaugą.

Susijusios šalys gali keistis bet kuriuo metu Svetainės nuomone, kad tai yra būtina. Skaitytojai gali perduoti klausimus, pastabas ar susirūpinimą darbuotojais Svetainėje per internetinę formą. Vartotojai taip pat gali užduoti klausimus prieš pirkdami naudodami partnerių nuorodas, pateiktas svetainėje.

Skaitytojai pataria nenaudoti svetainėje pateiktos informacijos kaip profesionalios medicininės pagalbos ar sveikatos būklės pakaitalo. Svetainėje esanti informacija neturėtų būti naudojama diagnozuoti ar gydyti bet kokią medicininę būklę be konsultacijos su kvalifikuotu medicinos ekspertu.