JAUNUMI

Šlaunies nervo pažeidimas

Šlaunies nervas aprūpina raiščius šlaunikaulio ir klubo raumenims, nugaros ir keturgalvių šlaunų judesius. Jautriai sužeidžia odą ant šlaunies priekinio paviršiaus ir vidinės apatinės kojos ir pėdos pusės.

Šlaunies nervų pažeidimo priežastys gali būti traumos, dubens navikai, spaudimas prie nugaros smegenų nervų šaknies (dažnai sukelto nugaros disko prolapso). Sergant diabetu dažnai pastebima šlaunikaulio nervo infekcija, kurios simptomai yra tokia būklė.

Šlaunikaulio nervų pažeidimo simptomai

Blauzdos nervo pažeidimas atsiranda su šlaunikaulio lenkimo funkcijos pablogėjimu ir negalėjimu ištiesinti apatinę koją. Klinikiniame eigoje dominuoja simptomai, susiję su šlaunikaulio keturkampio raumens funkcijos praradimu, o juosmens ir biodyzinio raumens funkcija yra daug mažiau sutrikusi, nes ji gauna motyvų inervaciją ir iš juostos spleio. Pacientams, sergantiems šlaunikaulio nervų pažeidimais, sunku vaikščioti.

Pacientas negali ištiesti kojos išlenktos galinės dalies, o tai ypač pasireiškia dėl laiptelių pakilimo ir atsikėlimo nuo kėdės. Gulint ant nugaros pacientai nekelia stačiosios apatinės galūnės, nes jos lenkimas klubo sąnaryje (priklausomai nuo snukio ir biodelio raumens funkcijos) yra labai sutrikęs. Laikui bėgant, dingsta keturkampio raumens pluoštas. Be to, kelio refleksas yra pakeltas ar susilpnėjęs.

Šlaunies nervo pažeidimo gydymas

Eisenos pagerėjimas gali būti pasiektas, pritvirtinant specialųjį geležinkelį, kad sustiprintų klubo sąnario galą. Pacientams, sergantiems šlaunikaulio nervų pažeidimais, reikia ilgalaikės reabilitacijos. Masažai ir kiti fizioterapiniai gydymo būdai turėtų būti reguliariai naudojami kiekvieną dieną.

Jie yra pagaminti, žinoma, po pašalinimo iš apatinės galūnės sustiprinant bėgio kelio sąnarį. Farmakologiniuose preparatuose buvo naudojami cholinesterazės fermentų inhibitoriai (ši medžiaga normalizuotomis sąlygomis skaido neurotransmiterio acetilcholiną, tokiu būdu slopindama jo veikimą, daro įtaką nervų sistemos veiklos pailgėjimui, atsirandančiam dėl acetilcholino poveikio).
Mariusz Kłos

– Prof. dr med. Władysław Jakimowicz Klinikinė neurologija “Medicinos studentų vadovo” konstatuojamoji dalis, ed. Mieczysław Goldsztajn, ed. PZWL Medicinos leidykla, Varšuva.
– Praktinė neurologija “, Antoni Prusiński, ed. PZWL Medicinos leidykla, Varšuva.

Komentarai Šlaunies nervo pažeidimas

Barbara | 2013-10-26 14:28

Sveiki 🙂 Aš po operacijos, norėdamas pašalinti šlaunikaulio navikas 2011 m. Ir 2013 m. Sausio mėn. Problema ta, kad kojos vis dar skauda ir sustiprina, o kulnas susiveria prie kulno. Aš negaliu sėdėti, stovėti ilgą laiką ir eiti pėsčiomis: (Gydytojas užsisakė EMG į sėdmeninį nervą. Deja, tyrimas nieko nerodė, taip pat ir veršelio nervas, vienintelis dalykas, kurį žmogus daro DORETE 75mg, 2 vnt. per ausines, ilgis, aš galiu priimti skausmo tabletes, ką man daryti ir ką pasveikinti. laiko, o ne daug padeda. Man susidaro įspūdis, kad gydytojai netiki skausmu.

Robert | 2014-01-31 13:46

Pabandykite pradėti vaikščioti molio, šokinėjimo ar kitų aukštų karinių batų. padeda šiek tiek. Aš gerai suprantu, kad nuo 2012 m. Rugpjūčio mėn. Kovoju su “ZUS”, dėl to praradau darbą, dabar esu antroji grupė negaliojančia. EMG sukelia žalą šlaunikaulio skutimosi nervui.
žaizdoje neurozė nervų sistema ištiesė mano rankas, mane atsiuntė į ortopediją, kuri, be abejo, paskleidė ir mano rankas. Ir aš vis dar girdi jauno amžiaus (32 metų), tarsi jis būtų vaistas visai ligai.
Prašau patekti į skausmo gydymo kliniką, tuo pačiu padės jums, net ir šiek tiek mėnesio poilsiui. D. D. nesibaigia, bet tai visada kažkas. Sveikinimai ir SVEIKATA.

Lavender 2014-14 | 2014-02-10 09:56

Sveiki. 2013 m. Rugpjūčio mėn. Sužinojau, kad aš atrofikuodavau kairę keturgalvę raumenį (krūtinės spaudimas ant šlaunikaulio nervo). Jie nenori eiti į ligoninę. vyksta masažai, bet jie taip pat neduoda daug. Veršeliai perėmė šlaunų darbą, ir man neatrodo, kad mano pratimai labai gerai. vis dar negalima spontaniškai pakelti tiesios kojos, kaip ji guli. gali man padėti akupunktūra, kur aš norėčiau pamatyti pasekmes? Aš neturiu jėgų kovoti su šiuo išnykimu :(.

Naujas. | 2014-10-16 21:52.

Manau, kad kažkas pernelyg apsunkina skelbimus, kurie užgožia tekstą. Tai apsunkina informacijos naudojimą šioje svetainėje.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *