JAUNUMI

Skystas Å is arba vis dar yra

Plaučių sąnariai yra labiausiai paplitę eksudatyvinio pleuros sutrikimai. Pirmajame sukibimo faze dvi pleuros ir sienelės plokštės sumaišomos ir perpildytos, o po to pluoštas atsiranda ant jų paviršiaus.

Plati pleuros fibrozė pablogina plaučių vėdinimą ir prisideda prie bronchų dilatacijos. Dažniausias užpildymas yra komplikacija po skysčio buvimo pleuros ertmėje. Šis skystis arba vis dar yra arba jau absorbuojamas į kitas kūno dalis.

Pleuros adhezijos simptomai

Pleuros adhezijos simptomai:
– krūtinės angina, užimtos krūtinės pusės traukimas;
– silpnėja balso drebėjimas;
– prislopintas arba garsintas skambučio triukšmas;
– blogai judančios apatinės plaučių ribos;
– susilpnėjęs vezikulinis murmurs;
– kraujagyslės apatinėse plaučių dalyse.

Pleuros adhezijos gydymas

Pleurų sukibimo gydymas grindžiamas ligos, kuri jas sukelia, gydymui. Antibiotikai prieš Streptococcus pneumoniae dažniausiai vartojami į veną arba į plaučius.
Monika Kozak

– Bendroji vėžio ligų diagnozė “, E. i A. Brush, ed. PZWL, Varšuva.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *