JAUNUMI

Rentgeno spinduliai turėtų apimti juosmens spiną

Diagnozei svarbus vaidmuo tenka medicinos istorijai. Jame pateikiami duomenys apie tai, kada buvo diagnozuotas skoliozė, koks gydymas buvo iki šiol ir ar buvo šoninės stuburo bifurkacijos šeimoje. Reikėtų rinkti duomenis apie paciento vystymąsi ir ligų istoriją, ypač skeleto-raumenų sistemos sistemoje.

Taip pat svarbus paciento augimo procesas per pastaruosius šešis mėnesius. Tada pacientas tiriamas ir turi būti užtikrinta, kad paciento eismas yra teisingas ir kad paciento siluetas yra teisingas. Tai taip pat pateisinama paciento aukščio ir svorio matavimui. Taip pat būtina įvertinti, ar galūnės yra vienodo ilgio. Bandymo metu asimetriją taip pat galima aptikti nustatant galvos, pečių, liemens gylį ir klubus. Taip pat įvertintas brendimo proceso pažanga.

Radiologiniai vaizdai yra svarbiausi iš papildomų egzaminų. Toks vaizdas turi būti atliekamas laisvai stovint. Rentgeno spinduliuotėje turi būti juosmens, krūtinės ląstos ir gimdos kaklelio slanksteliai, taip pat krūtinės ir dubens slanksteliai, įskaitant klubo sąnarius. Rekomenduojama įvertinti viršutinių šlaunų matomumą apatinių galūnių ilgiui.

Kiti vaizdo tyrimo bandymai gali būti naudojami kompiuterinei tomografijai ar magnetiniam rezonanui. Pirmasis vaizdo gavimo būdas leidžia matyti kamieną ir leidžia atlikti trimačio rekonstrukciją, kuri yra naudinga vertinant šonines įgimtas nugaros smegenis. Kita vertus, magnetinis rezonansas yra svarbus norint nustatyti kartu veikiančius nervų sistemos defektus.

Diagnozės prognozė

Vaikystės metu lėtas šoninis stuburo lenkimas progresuoja labai lėtai, dažnai nepastebimai. Nuo pradinio post-transfer augimo šuolio, neapdorotas skoliozė pablogėjo labai sparčiai. Šiuo metu žiūrint į ligą ir netaikant tinkamo gydymo gerokai pablogėja prognozė ir veda prie negrįžtamų pokyčių.

Vyresniame amžiuje šoninis stuburo lenkimas išlieka stabilus mažo intensyvumo laipsnyje, o sunkesni – pažanga. Kryžiaus skausmas yra labiausiai paplitusi skoliozės pasekmė suaugusiesiems, tačiau nebuvo nustatyta koreliacija tarp skoliozės vietos ir dydžio bei skausmo sunkumo ir vietos. Prognozuojant yra taip pat svarbios sutrikusios smegenų anomalijų problemos.

Skoliozės gydymas

Šoninės stuburo bifurkacijos gydymas apima konservatyvų gydymą korsetų pagerinimu ar vartojimu ir chirurginiu gydymu, naudojant įvairius chirurginius metodus. Tyrimai rodo, kad daugelis iki šiol naudojamų metodų, pvz., Tinkamų pratimų ar elektrinio raumenų stimuliavimo, nepagerino paciento būklės ir nepakito natūraliai pažeistų pažeidimų.

Pagrindinis gerinimo gydymo uždavinys – skatinti fizinį su pacientu susijusį fizinį aktyvumą. Kai kuriems pacientams, be korekcinių pratimų, kai kuriems pacientams reikia taikyti kvėpavimo takų reabilitaciją, ypač kai stuburo pokyčiai progresuoja taip, kad pacientui sunku įkvėpti. Naudojami metodai: diafragmos kvėpavimas, gilus galiojimo laikas, pagalbinių kvėpavimo raumenų treniruotės ir ištvermės treniruotės.

Konservatyviojo korseto terapijos tikslas yra sustabdyti ligos progresavimą arba sumažinti lenkimo greitį, taip pat pasiekti simetriškumą krūtinėje ir formuoti liemens simetriją. Korsetų gydymo sėkmė priklauso nuo paciento disciplinos ir tinkamo korseto būklės. Taikant tokio pobūdžio procedūrą reikėtų atsižvelgti į šio metodo apribojimus. Jei dėvite korsetus, dažniausiai negalėsite išgydyti.

Paskutinis gydymo būdas yra operacinė skoliozės korekcija. Tokio gydymo požymiai turėtų būti vertinami atskirai, atsižvelgiant į kreivės tipą, jo pažangą iki datos, paciento amžių ir biologinę brandą.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *