Proceso metu farmacinių preparatų administravimas yra labai svarbus.

[Total:    Average: /5]

Papiliarinės tuberkuliozės diagnozė yra įmanoma atsižvelgiant į būdingą pažeidimų atsiradimą ir vietą. Be to, būdingas didelis atsparumas kovai su tuberkulioze ir stipri pozityvi tuberkulino reakcijos reakcija pacientams. Histologinis gautų audinių fragmentų vaizdas rodo tuberkuliozės tipo grūdų ypatybes.

Diferencijuojant papiliarinę tuberkuliozę odoje, spenelis (kurio metu nėra odos pagrindo įsiskverbimo ir uždegiminių pažeidimų, be to, jis susijęs su tendencija savireguliacija ir savęs transplantacija) ir Būtina atsižvelgti į papilio kerpių plokštes (būdingas jo kryptį – niežulys ir tipinių gabalėlių atsiradimas aplinkoje ar kitoje vietoje), lemiantis veiksnys šiais atvejais yra mikroskopo pakeistų patologinių audinių tyrimas, taikant specialų dažymą .

Be to, kitas tuberkuliozės tipas – vilkligės papiloma – gali būti panašus, tačiau randama vilkligės mazgelių ir yra didesnė tendencija skarifikuoti ir suskaidyti.

Papiliarinės tuberkuliozės gydymas

Papiliarinės tuberkuliozės terapijos metodai nesiskiria nuo kitų ligos formų. Šios procedūros metu labai svarbu skirti farmakologinius preparatus, ypač izoniazidą, rifampiciną, etambutolį, streptomiciną ir pirazinamidą. Tuo pačiu metu terapija susiejama su keliomis priemonėmis.

Papiliarinės tuberkuliozės gydymas yra lėtinis ir trunka daug mėnesių, kol nyksta odos pažeidimai (jei liga nepatikslina vidaus organų tuberkuliozės pakitimų). Kartais taip pat reikalinga chirurginė intervencija su odos pažeidimų pašalinimu.

About Taņa Krance Taņa 298 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*