JAUNUMI

Pokyčiai Dažniausiai lydima niežulys I kepimas

Nėščių moterų pemfigoidas turi daugialypių pokyčių pobūdį. Gali atsirasti gumbų, eritemų, patinimų, pūslelių ir pūslių. Tipiškas požymis yra sinusų membranų, ypač pilvo odos, buvimas. Paprastai pokyčius lydi niežėjimas ir kepimas. Paprastai pacientų būklė yra gera. Nėščios pemfigoido vieta skiriasi, ypač kamieno ir galūnių odoje.

Nėščia pemfigoidas prasideda daugumoje moterų antroje nėštumo pusėje ir pasikeičia spontaniškai po gimdymo ar maitinimo krūtimi. Svarbu, kad vėlesni nėštumai gali sukelti pemfigoidizmo pasikartojimą. Kartais ligos požymiai taip pat yra su nėštumu nesusiję periodai.

Be to, pacientai dažnai patiria kartu egzistuojančias ligas, ypač su Graves’o ir Basovovo liga, pasireiškiančiais antithyroidinių antikūnų buvimu. Nėščios pemfigoidai gali turėti įtakos nėštumo eigai, vaistai gimdoje gimdoje yra retas, o nėščioms moterims dažniau pasitaiko nėščiųjų, kurių motinos užsikrėtė pemfigoidu, mažas svoris.

Nėščiųjų, sergančių pemfigoidine liga, diagnozė

Pemfigoido diagnozė nėščioms moterims grindžiama daugybe odos bėrimų ir pažeidimų diagnozavimu, kai yra eritema, įvairių dydžių pūslelinės ir smegenų ertmės. Be to, jam būdinga niežulys ir kepimas, o pažeidimai dažniausiai pasireiškia antroje nėštumo pusėje. Nėščios pemfigoidai patvirtina imunopatologinių tyrimų rezultatus, rodančius būdingus pokyčius.

Pemfigoido diferencijavimas nėščioms moterims turi neleisti atsirasti alerginiam išbėrimui apsinuodijimo nėštumo metu (be pūslių ir sumaišymo su eritema) ir polycistinės šlapimo pūslės eritemos (pūslės vystosi tik esant eritema, pažeidimai paprastai apima galūnes, veido ir gleivinę, taip pat yra policiklinių šlapimo pūslės eritema būdingas greitas klinikinis procesas).

Be to, svarbu atskirti nėščią pemfigoidą nuo kitų nėštumui būdingų būklių ir pasireiškiančių odos pažeidimų.

Nėščių moterų pemfigoidų gydymas ir prognozė

Daugeliui nėščiųjų pemfigoidinių atvejų reikia gydyti tik gliukokortikosteroidais turinčiais kremais. Kartais vis dėlto reikalinga bendra procedūra. Antihistaminai ir kalcis naudojami sisteminėse farmakologijose. Jei odos pažeidimai yra plati ir intensyvūs, per paskutinius nėštumo mėnesius gali būti skiriamos mažos gliukokortikosteroidų dozės.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *