JAUNUMI

Po gimdymo mastitas

Iš pradžių poerperio mastitas atsiranda dėl krūtų skausmo, paraudimo ir padidėjusios kūno temperatūros. Vienoje vietoje esantis skausmas dažnai yra pirmas simptomas, kartais vienintelis. Iš pradžių šios problemos nėra labai sustiprintos, dažnai jos yra ignoruojamos arba klaidingai įvertinamos.

Karščiavimas gali pasireikšti netrukus po skausmo atsiradimo krūtinėje. Aukštesn ÷ s temperatūros pasireiškimas pirmosios ar antrosios gimdymo savait ÷ s žindyv ÷ je metu, tur ÷ tų parodyti, kad atsiranda pogimdyminis mastitas.

Infraraudonosios spinduliuotės gali atsirasti, jei ji atsiranda, paprastai po kelių valandų nuo pirmųjų skausmingų ar karščiuotakių. Be to, uždegimas yra šiltesnis ir palpacijos bandymo metu rodo švelnumą ir skausmą.

Poerperio mastito diagnozė

Poertifinio mastito diagnozė yra pagrįsta ligos istorija ir tipiškų klinikinių simptomų buvimu. Būtina atlikti greitą diagnozę ir taikyti tinkamą gydymą, nes tai leidžia sustabdyti uždegiminį procesą ir išvengti eksudato susidarymo ir taip nuskęsti.

Jei ankstyvos vaikystės mastito diagnozė nėra padaryta anksčiau, raudona ir skausminga krūties sritimi per 2-3 dienas pasirodys sunki, miglota infiltracija, o krūtinė taps žymiai didesnė. Po tam tikrų laikotarpių palaidotas plotas suskaidomas ir tampa pabėgęs.

Gilesnio mastito gydymas

Gilesnio mastito gydymas daugiausia susijęs su maitinimo krūtimi maistu, antibiotikų vartojimu, rezorbcijos gydymu fiziniais metodais ir kai kuriais atvejais chirurginiais metodais.

Iš karto po pirmųjų mastito simptomų skiriamos mažos dozės prolaktiną slopinantį preparatą (bromocriptiną, liziridą). Šis gydymas skirtas sumažinti maisto sekreciją ir turėtų būti atliekamas kartu su rezorbcijos terapija, todėl šiuo metu svarbu pasirūpinti visišku krūtų ištuštinimu.

Jei po laktacijos gydymo nepagerėja paciento klinikinė būklė, reikia skirti antibiotikų, įskaitant maistą mažinančius preparatus.

Fizinis rezorbcijos gydymas yra pateisinamas tik pradiniame uždegimo etape arba kai ligos procesas nėra pablogėjęs. Šiuo tikslu krūtys yra sujungtos ir naudojamos šaltos apsiaustos.

Vaikystės mastito prevencija

Svarbus aspektas yra puerperio mastito profilaktika. Siekiant šio tikslo, norint išvengti bet kokios nipelio pažeidimo, ypač naudojant tinkamą maitinimo krūtimi techniką, jei atsiranda įtrūkimų, rekomenduojama naudoti tepalą po kiekvieno šėrimo.

Tačiau nenaudokite drėgnų kremų apvyniojimų, nes jie skatina epidermio meceraciją. Be to, mama neturėtų kvėpuoti spenelių link. Jei įtrūkimai yra gilūs, naujagimį negalima šerti 1-2 dienomis (per šį laiką reikia išreikšti pieną ir įdiegti dirbtinį naujagimio šėrimą).

Be to, svarbus puerperito prevencijos aspektas yra kova su ligoninėse užsikrėtusiais infekcijomis didinant bendruosius higienos standartus. Ypač svarbu blokuoti stafilokokų infekcijos kelią.

Prognozė kūdikio mastite

Prognozė vaikingame mastete paprastai yra sėkminga. Kartais nereikia vartoti antibiotikų, simptomai išnyksta savaime arba po to, kai gydomi prolaktino inhibitoriai. Gali greitai grįžti prie natūralaus naujagimio maitinimo.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *