Plona bazinės membranos nefropatija

[Total:    Average: /5]

Plonos bazinės membranos nefropatija arba silpna šeimos hematurija yra inkstų liga, kurioje sluoksnio storis yra randamas kaip glomerulų glomerulų kapiliarinių kraujagyslių dalis.

Plonų bazinių membranų nefropatijos metu nėra jokių kitų nukrypimų glomerulų struktūroje. Plonų bazinių membranų nefropatija yra genetiškai sąlygota liga, kitose šeimos narių ligos vystymuisi paveldimasis yra dominuojantis autosominis. Paprastai ligos paplitimas nėra dažnas.

Simptomai plonų bazinių membranų nefropatijos

Plonų bazinių membranų nefropatija daugiausia susijusi su raudonųjų ląstelių buvimu šlapime, kurie dažnai pasitaiko dideliais kiekiais, todėl jo spalva pasikeičia.

Šis simptomas dažnai pastebimas jau vaikystėje. Tipiškas klinikinis vaizdas nėra susijęs su didesniu kiekiu baltymų šlapime, hipertenzija ar inkstų funkcijos sutrikimu. Be to, nėra pastebimo hematurijos sunkumo laipsnio skirtingose ligos sąlygose ir kliniškai neįtartos kitų organų funkcijos.

Plonos bazinės membranos nefropatijos diagnozė

Plonų bazinių membranų nefropatija diagnozuojama histologiniu inkstų audinio tyrimu elektronų mikroskopu. Rezultatai rodo, kad bazinis membranas yra mažesnis, palyginti su populiacijoje pastebėtais dydžiais.

Į diferencijavimą reikėtų atsižvelgti į kitas inkstų ligas, ypač įgytas įgimtas nefropatijas, pvz., Inkstų liga, inkstų liga, inkstų liga su inkstų liga, inkstų liga su inkstų liga, inkstų liga su inkstų liga su inkstų liga su inkstų liga su inkstų liga su inkstų liga su inkstų liga su inkstų liga su inkstų ligos anomalijomis. Alproto sindromas ir įgytos ligos, pvz., IgA nefropatija.

Gydymas ir progresavimas plonų bazinių membranų nefropatijoje

Plonų bazinių membranų nefropatija nėra specialaus gydymo. Daugeliu atvejų terapija nėra būtina, nes liga yra lengva ir nesukelia komplikacijų ar nuolatinių pasekmių.

Plonos bazinės membranos nefropatijos metu negalima pažeisti inkstų funkcijos. Prognozė ligoje yra gera. Išskirtinai 50 kiekvieno. Mirus glomerulų prasiskverbimui ir hipertenzijai rizika yra mažesnė, kai yra vienerių metų amžiaus.
Mariusz Kłos

About Taņa Krance Taņa 298 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*