Plaučių vaskulitas ir granulomatozė (Wegenero granulomatozė)

[Total:    Average: /5]

Wegnerio granuliomatozė yra vaskulitas, kuris apima plaučių arterijas ir granulomatozę. Daugumoje pacientų granulomatozė pasireiškia viršutinių kvėpavimo takų ar plaučių. Ši liga jungia nekrozinį vaskuliatą su intersticiniu nekroziniu grybeliniu uždegimu. Grūdų mėlynės yra dažniau vyrams.

Pneumonijos ir granulomatozės simptomai

Pagrindiniai Wegenerio granulomatozės simptomai yra: lėtinis sinusitas, nosies perforacija, kraujavimas iš nosies, hemoptizė, kosulys, krūtinės skausmas, karščiavimas, apetito stoka, svorio mažėjimas, silpnumas.

Nosies vamzdeliuose gali būti opos. Radiologinė nuotrauka rodo židinio tankį, kuris kliniškai atitinka nekrozinių granulomų ir ertmių sujungimą. Periferiniame kraujyje yra leukocitozės ir trombocitozės. OB. Tai pagreitinta.

Plaučių uždegimo ir granulomatozės gydymas

Wegenero granulomatozės gydymas apima gliukokortikosteroidų ir ciklofosfamido skyrimą. Metotreksatas taip pat gali būti vartojamas.
Monika Kozak

Komentarai Plaučių vaskulitas ir granulomatozė

Senatvė | 2012-05-13 20:06

Kas Lenkijoje turi didžiausią patirtį gydant Wegenero granulomatozę

About Taņa Krance Taņa 298 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*