Plaučių ligos, kurias sukelia ne tuberkuliozės Aci atsparios mikobakterijos

[Total:    Average: /5]

Ligoninės ligos, atsirandančios dėl nejautrių rūgščiai atsparių mikobakterijų, yra kitaip netipiškas mikrobioteriozė. Šios mikobakterijos apima Mycobacterium avium, Mycobacterium intracellulare, Mycobacterium kansasii, Mycobacterium abscessus.

Ši infekcija nėra perduodama nuo žmogaus iki žmogaus. Žmonių infekcija – zoonozinės mikobakterijos, dulkės – yra reta. Ne tuberkuliozės mikobakterijos nėra patogeniškos. Nepaisant infekcijos, liga pasireiškia labai retai.

Palankūs veiksniai yra: imunosupresijos buvimas, preliminarus plaučių pažeidimas, odos infekcija. Papildomos ligos požymiai yra: tuberkulino tyrimo netaikymas, pirminis atsparumas tuberkulostatams, nenuolatybė į sūrio gėrimą.

Netipinių mikobakterijų simptomai

Netipinis mikrobioteriozė primena plaučių tuberkuliozę. Joms būdingas vienašalis, neskausmingas gimdos kaklelio limfadenitas. Be to, yra odos pažeidimų, panašių į tuos, kurie yra raupsai.

Kiti simptomai yra: fistulas, karščiavimas, naktinis prakaitavimas, pilvo skausmas, svorio mažėjimas, lėtinis viduriavimas. Kvėpavimo sistemoje yra matomos plaučių smailėse esančios ertmės ir galima rasti paplitusių plaučių ligų.

Netipinių mikobakterijų gydymas

Netipinis mikrobakteriozė gydomas rezervuarais, nes jis atsparus standartiniams tuberkuliocidams. Reikėtų vartoti kelių vaistų derinius, o gydymas turėtų trukti ne mažiau kaip 18 mėnesių.
Monika Kozak

About Taņa Krance Taņa 298 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*