JAUNUMI

Perviršinis anti-diuretikų hormonas (Schwartz-Bartter sindromas)

Sveiki, prašome patarti. Jau daugiau nei 2 metus masės problemos su patinimu, daugiausia patinantis mano kojas ir akių vokus, chAsami taip pat yra ir šlaunys. Tai nėra susijusi su tam tikru dienos laiku, dažniausiai pasirodo tik po pabudimo. Kiekvieną dieną aš masažuoju, sutepina mano kojas kaštainių ekstraktais, limfos nutekėjimas nepadeda. Nemokama dušai, masažai – jokių efektų. Aš valgau sveiką, vegetarišką maistą, papildydamas vitaminų trūkumais dietiniais priedais, nevalgyk druskos, gerkite daug mineralinio vandens, žalios ir raudonos arbatos, beveik nėra kavos. 2 metus aš vartoja diuretikus (diuretikus – Diuver ir Tialorid), jei aš jų nevartoju per 2 dienas. Aš nežinau kaip suknelė kelnes, batus ar laisvai judėti, nes patinimas yra toks stiprus. Gydytojai laužo rankas, jau ėmiau “Yaz” (įtarimas dėl hormoninių sutrikimų, šiek tiek diuretikų) – tai nepadėjo. “Aqua Femin” nepadėjo. Visų rūšių arbatos gėrimas – jokių rezultatų. Natūralūs būdai (petražolių užpilai, brolis įpylimai ir tt). ) – nėra tobulinimo. Turėjau atlikti testai – inkstų ultragarsu (normalus), Doplerio ultragarsu – viskas buvo gerai. Širdis (EKG, širdies aidas) viskas gerai. Skydliaukė – Hashimoto liga man diagnozuota, bet pagal endokrinologą tai nėra patinimas (dėl to gali būti hipotirozės priežastis, bet aš vartoju eutiroką, deja, patinimas po to, kai jis neapsiriboja). kepenys, šlapimas ir kraujo tyrimai – visi parametrai standarto. Hormonų lygiai yra normalūs. Aš neturiu alergijos, taip pat nemanau, kad simptomai intensyvėja konkrečiu mėnesinių ciklo etapu. Bandau judėti daug, aš esu plonas žmogus, todėl patinimas nėra susijęs su antsvoriu. Aš jau supainiojau, nes visada negaliu vartoti diuretikų. Ar kas nors gali man padėti bet kokiu būdu?

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *