JAUNUMI

Pankas naudoja savęs ankstyvoje scenoje

Pleurinė kraujavimas (Empyema pleurae) diagnozuojamas dėl absceso skysčio pleuros ertmėje (drumzliu, leukocitu ir pluoštu).

Priežastys pleuros abscesui

Plaučių abscesas atsiranda dėl plaučių mikroorganizmų prasiskverbimo į pleuros ertmę per plaučių perforaciją, kai susidaro diabetinis abscesas arba dėl skverbimosi iš gilaus audinio į plaučių ertmę, tokiu atveju yra neplaukite.

Daugeliu atvejų pleuros abscesas yra uždegiminių plaučių parenchimo pokyčių komplikacija, kurią rodo ankstesnė m. ligos. Be kitų priežasčių gali pasireikšti šie simptomai: pneumonija, epiderinis abscesas, pleuros atskyrimas arba plaučių audinių rezekcija. Kitais atvejais priežastys skiriasi.

Pleurų absceso simptomai

Apskritai, sunki paciento būklė pleuros absceso atveju būdinga:
– absceso skysčio buvimas pleuros ertmėje,
– aukštos temperatūros,
– drebulių buvimas,
– leukocitozė.

Pleuros absceso diagnozė

Skydliaukės absceso diagnozė nustatoma pleuros ertmės dulkimu – ekstrahuotas turinys yra naftos pobūdžio. Krūtinės rentgeno spinduliai taip pat rodo vaizdą, rodantį skysčio buvimą pleuros ertmėje.

Pleuros abstulio gydymas ir prognozė

Gydymas susideda iš atviro arba uždaro pleuros ertmės drenažo ar kitų chirurginių procedūrų (dekoratyvinimas, torakoplastika) kartu su antibiotikų terapija. Jis naudojamas ankstyvame etape, kai alyva nėra tanki.

Ilgalaikio pleuros absceso atveju chirurginė procedūra išlieka. Tačiau lėtinis abscesas dažniausiai sukelia krūtinės fibrozę.
Zhaneta Malec

Pleurinės skrandžio opos komentarai

2009-07-28 00:03 | 2009-07-28 00:03 | 2009-07-28 00:03

Mano tėvelio atveju gydytojai tai įtaria ir turi plaučių nutekėjimą, tačiau aliejus yra gestas.

mama 2009-10-24 20:35

Mano vaikas taip pat serga beveik pusę metų, o motina yra tik 2 metai.

Grupė didžiuojasi pranešdama, kad ji veikia pagal šias prekes

Pradžioje savo gyvenime aš turėjau pleuros absceso, tada aš patyriau stiprų pečių skausmą. yra aukšta kalva. pykinimas vėmimas ir aš atsidūriau ligoninėje. Aš gydiau visą mielomą. Kai palikau iš ligoninės, paėmiau noni sulčių ir prilebistinį jogurtą. Aš atsigavo nuo šios ligos. Aš jaučiuosi labai patogiai.

iwona | 2010-01-27 18:09

Mano vaikas taip pat buvo sergantis ketvirtadienį, mes palikome ligoninę, ir šiandien mes grįžtame į kliniką, nes rimtai šalta ir klečia, o rytoj patikrinsime kardiologą ir galbūt maišelis vėl bus gydomas ligoninėje. Įdomu, ar per pusę metų mes einame, nes mano vaikas yra 2 ir pusės metų.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *