Pakavimas į cholesterolio aukso aerozolių vidinę membraną

[Total:    Average: /5]

Aterosklerozė pasireiškia klindikatio pertraukimais, kurie yra skausmingi susitraukimai vaikščiojant ir verčia pacientą sustoti.

Kuriant aterosklerozinius pažeidimus yra trys etapai:
1) vidinės membranos cholesterolio indėlių, fosfolipidų, inertinių riebalų ir nedidelio kiekio baltymų kaupimasis. Taip pat susidaro sieniniai mikrogrybiai.
2) Dėl dirginimo su cholesterolio nuosėdomis vidinė membrana tampa storesni ir kompaktiškesnė.
3) vidinės membranos paviršiuje yra opų ir plokštelių.

Anksčiau minimi ateroskleroziniai pažeidimai galiausiai sukelia arterijos šviesos susiaurėjimą arba net visą okliuziją. Dėl to atsiranda kraujo serume tiekiamų kraujo krešulių išemija ir anoksija, o uždarymo atveju atsiranda nekrozė.

Dažniausiai pasitaikantys pažeidimai yra smegenų, koronarinės ar periferinės arterijos, ypač apatinės galūnės, akies dugnas, inkstai ir pagrindinė arterija, retai plaučių arterija.

Ateroskleroziniai pažeidimai koronarinėse arterijose gali sukelti koronarinės arterijos ligą, taip pat miokardo fibrozę dėl lėtinės širdies hipoksijos ar randų audinio susidarymo dėl nekrozės (miokardo infarkto). Aterosklerozė taip pat gali sukelti aneurizmų susidarymą.

Aterosklerozės gydymas

Arteriosklerozės gydymas apima sveiką gyvenseną ir mitybą, ribotas gyvulinių riebalų suvartojimas ir jų pakaitalas su augaliniais riebalais ir angliavandenių suvartojimo mažinimas. Tokių medžiagų kaip alkoholis, kofeinas ir nikotinas vartojimas taip pat yra nutrauktas.

READ  U Maždaug pusė ligos
Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 298 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*