JAUNUMI

Orų dangtelis Atitinka atmosferos slėgį

Plaučių regurgitacija yra oro buvimas pleuros ertmėje. Orga gali patekti į šią zoną įvairiais būdais: pleuros patologinis ryšys su kvėpavimo takais (visceralinio pleuros tęstinumo nutraukimas) ar krūtinės paviršiaus (trauma, plaučių ligos, spontaniškas procesas, medicininis veiksmas).

Purvo tipai

Tiesus atsiskyrimas (uždaras išsiskyrimas) – pažeistas plaučių paviršius, dėl kurio atskyrimas buvo uždarytas. Oras patenka į pleuros ir nepadidėja.

Atviras burnas – skylė krūtinės ląstoje arba broncho-plaučių fistulė leidžia į orą patenkoti į pleuros metu įkvėpus ir pabėgti pasibaigus. Orų dangtelis atitinka atmosferos slėgį. Dėl to kvėpavimas yra labai galingas.

Ventiliacijos regurgitacija (vožtuvo regurgitacija) – turi vožtuvo mechanizmą, kuris sukelia ciklinį oro kiekio padidėjimą pleuros erdvėje be galimybės jį pašalinti. Kiekvieno įkvėpimo metu pleuros metu padidėja oro kiekis, dėl kurio padidėja plaučių žlugimas, o viduriuotės judėjimas sukelia stiprų dusulį, kartais net žlugdo.

Simptomai pleuros refliukso

Prie pleuros refliukso simptomai yra
– staigus dusulio atsiradimas;
– skausmas ir krūtinės ląstos,
– kosulio refleksas,
– cianozė, alpimas,
– kraujotakos komplikacijos – tachikardija, šokas, slėgio kritimas – išleidimo angoje,
– užimtos krūtinės dalies minkymas, krūtinės dangalas,
– mediastininių organų pasislinkimas į kitą pusę;
– šviesi erdvė be plaučių modelio, kuris supa panardintas plaučius,
– Drummerio garsas nuleidus,
– kvėpavimo drebulys nėra girdimas.

Pleuros atsijungimo gydymas

Kvėpavimo trakte plaučių reikia pašalinti greitu pleuros punkcija. Be to, sunkia būsena pacientui yra pleuros drenažas. CzAsami, labai nedidelio kvapo atveju, kuris nepadidėja, rekomenduojamas tik paciento stebėjimas. Vėliau tikimasi, kad oras paimamas.
Monika Kozak

– Bendroji vėžio ligų diagnozė “, E. i A. Brush, ed. PZWL, Varšuva.
– internetas stomatologams “, G. Oehler, W. H. Krause, ed. PZWL, Varšuva.
– Sveikatos enciklopedija “,” Gazeta Wyborcza “, Varšuvoje

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *