JAUNUMI

Nespecifinė bakterinė makšties infekcija

Nespecifinė bakterinė makšties infekcija yra liga, kuri dažnai neparodo jokių ligos simptomų, nepaisant to, kad ji yra plačiai paplitusi. Kartais ši infekcija taikoma kolorektaliniam arba makšties grybeliniam uždegimui, tačiau tada nėra imamasi antimikrobinio poveikio.

Nespecifinės bakterinės makšties infekcijos priežastys

Simptomų nebuvimas po priešgrybelinių ar priešgrybelinių gydymų reikalauja išsamiai patikrinti nespecifinę bakterinės makšties infekciją.

Šį uždegimą dažniausiai sukelia bakterijos: Gardnerella vaginalis, Corynebacterium vaginalis ir bakterijos, priklausančios šeimos Bacteroides, Prevotella, Peptostreptococcus arba Mobiluncus.

Nespecifinės bakterinės makšties infekcijos diagnozė

Nespecifinės makšties bakterinės infekcijos diagnozė yra pagrįsta makšties sekrecijos savybėmis (pH yra didesnis kaip 4,5, nemalonus žuvies kvapas, pilka ar pieno spalva, vienalytė sekrecija, mikroskopinis vadinamųjų bakterijų buvimas). “Pagrindiniai proceso komponentai yra:” šlapimo takų ląstelės “(makšties epitelio ląstelės, apsuptos bakterijų).

Nespecifinės bakterinės makšties infekcijos gydymas

Gydymas yra pagrįstas antimikrobinių vaistinių preparatų (pvz., Klindamicinų) vartojimu.
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *