JAUNUMI

Naujagimio Liszajeco šlapimo pūslė

Naujagimio pūslė Liszacea priklauso odos užkrečiamųjų ligų pobūdžio grupei. Infekcija yra sukelta stafilokokų, pūslių ir šlapimo padažnėjusio bėrimo pasireiškimo ant odos pirmosiomis gyvenimo savaitėmis, tačiau naujagimių pūslių kerpių metu nėra bendrų simptomų.

Stafilokokų infekcija (paprastai auksinė) gali atsirasti ligoninėse, kur gimsta naujagimiai. Mikroorganizmo perdavimas greičiausiai gali pasireikšti medicinos personalo vaikų priežiūros metu.

Simptomai naujagimio šlapimo pūslės kerpių

Buteliukai yra užkrėstoje naujagimių odoje. Iš pradžių jie turi serumo turinį, vėliau jie turi serozinį ir siaubingą turinį. Pažeidimų vieta gali skirtis, o ligos trukmė paprastai yra keletas dienų.

Naujojo vaisingo kerpių metu nėra temperatūros padidėjimo, limfadenopatijos ar kepenų padidėjimo.

Naujagimio alveolių kerpių gydymas

Naujagimio alveolario terapija yra tik vietinė, naudojami aerozoliai ir kremai, kurių sudėtyje yra antibiotikų arba dezinfekavimo priemonių. Paprastai vaistų vartojimas retai reikalingas. Tai pasitaiko pažengusių ir didesnių odos sričių atvejais.

Naujagimio alveolių prognozė

Naujagimio šlapimo pūslė Liszajecas žada geras perspektyvas. Paprastai taikomas vietinis gydymas. Rizika gali kelti tik kitas stafilokokų infekcijas, kurios dažnai būna kartu su alveoliniais kerpiais.
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *