JAUNUMI

Morbid Postseric Disease (Morbus Postsericus) Tai sisteminė liga.

Morbus postsericus yra sisteminis alerginis sindromas, atsirandantis po parenterinio svetimkūnio (užsienio imunoglobulino) įvedimo. Dažniausiai pasitaikanti septinė liga pasireiškia po stabligės ar antimembraninio serumo (terapinio serumo). Po gydymo penicilinu, sulfonamidais ir jodo preparatais gali atsirasti ChAsami simptomų.

Chirurginė liga yra sudėtingos ligos pavyzdys su antigeno pertekliumi. Tai klasikinis III tipo imuninio atsako pavyzdys. Tiriantys antigenų kompleksai su kraujyje esančiais antikūnais atlieka lemiamą vaidmenį plėtojant ligą. Kompleksai pažeidžia indo endotelį ir sukelia vietinius uždegiminius pokyčius – skausmą injekcijos vietoje.

Sepsinės ligos simptomai

Pirmą kartą po serumo įvedimo prasideda įprastas pirminis imuninis atsakas, o ligos simptomai pasireiškia tik po tam tikro laiko, dažniausiai nuo 4 iki 17 dienos po injekcijos. Tai padidėjusi temperatūra (karščiavimas), skausmas injekcijos vietoje, eritema, patinimas ir bėrimas ant odos, dilgėlinė, limfadenopatija, raumenų skausmas, proteinurija, paraudimas ir sąnarių patinimas, skrandžio skausmas ir viduriavimas. Laboratoriniai tyrimai rodo vidutinį leukocitozę, eozinofiliją, ESR pagreitį ir albuminuriją.

Jei esate sveikas, galite tiesiog palaukti, kol ši liga vystysis. Tada kursas yra lengvas, prognozė yra labai gera, simptomai paprastai praeina savanoriškai per kelias dienas. Tačiau simptomai yra pavojingi, jei sergate širdies ir kraujagyslių ligomis (žlugimas kelia pavojų gyvybei). Komplikacijos yra retos, t. Y. Tarp nervų uždegimo (neuritas), vaskulito (vaskulitas) ar glomerulonefrito (glomerulonefrito).

Septicemijos gydymas

Intraderminis adrenalinas, antihistamininozė ir išskirtinai adrenalino žievės steroidai skiriami septicemijos gydymui.
Zhaneta Malec

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *