JAUNUMI

MagnuFuel – nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, ar tai verta?

Jei mano dideliu apgailestavimu, tuo metu, kai benzino kaina litro kelis centus, jau seniai praėjo. Šiandien mes turime galvoti apie perkelti iš asmeninės automobilio visuomenei už taupymo sumetimais. Pastebėjau, kad keliai ten buvo daug džipai su dujų įrenginių (bet šis modelis yra prabangus automobilis tiesiog neegzistuoja). Na, mus tik mirtingieji, tada daryti tai, ką kalbėti apie? Į garažo kooperatyvo kaimynas patarė išbandyti MagnuFuel. Pasak jo, prietaisas padeda sumažinti benzino vartojimą dėl kokios nors transporto priemonės. Nuėjau į oficialios svetainės ir užsisakyti ekonomiškas. Dabar aš jums pasakysiu apie jos taikymo rezultatus.

IÅ¡ veikimu MagnuFuel principas

Speciali Kaina !!!. Spustelėkite ir patikrinkite

Little prieš renginį – ekonomiškas kuro MagnuFuel tikrai veikia, žinoma, ne kaip reklamuojamas, bet darbai vistiek. Žmonės laukia, kad benzino suvartojimas kris iš karto du kartus pasakyti – nemokamas sūris tik tam pelėkautai. Galbūt, jei ten buvo prietaisas labai sumažina naftos produktų vartojimą, tai seniai būtų naudojami didelių automobilių gamintojams. Taigi super efektas, nereikia tikėtis, tačiau bendrovė taupo!

Kai aš užsisakiau MagnuFuel įsivaizdavau šiek tiek kuro filtro natūra. Maniau, kad benzino bus perduoti per jį mažomis dozėmis, kaip ir purkštukai. Tiesą sakant prietaisas veikia ir atrodo gana skirtingi.

Kai atnešė, net šiek tiek nusivylęs – dvi ryškios geltonos dėmės ant Sengoku ir plastikinių spaustuvai. Žiūrėjau vaizdo įrašą, kaip įdiegti ir nebuvo tikintis rezultatą. Po maždaug savaitės naudojimo pastebėjau, kad dingo kai pastovaus ritmas variklio. Prieš šiek tiek, bet nuolat paliesti. Manau, tikriausiai ką dar svirtis nutraukė))) išvyko nusipirkau pakeitė filtrą ir tik tada prisiminiau apie įdiegta MagnuFuel. Pradėjo sekti, kiek aš išleisti benzino. Nežinau, ar pakeitus vartojimo, bet mašina pradėjo valgyti šiek tiek mažiau (apie 10-15%). Pakilo prie interneto skaityti, bet kaip generalinio minties.

Skaityti apžvalgą ir, tiesą sakant, ne itin tikėjo. Manoma, kad patikrinti, kai kitą suplanuotą pakeitimą medžiagų.

Klientų atsiliepimai apie prietaisas degalų taupymą

Nepaisant abejonių dauguma automobilininkų į MagnuFuel veiksmingumą, šis prietaisas yra gana populiarus. Aš nusipirkau pagalvėlės ant kuro žarna, nes jis pigus. Kaina mažas ir leidžia jums išbandyti nepažeidžiant šeimos biudžeto. Štai kodėl internete įvairių nuomonių, tiek teigiamų, tiek neigiamų daug. Be yra gerbėjai dovanėlė nuomone, galima pastebėti, kad daugelis vairuotojų rezultatas vis dar pažymėti.

Aš taip pat pastebėjau, kad variklis nustojo “kvėpuoti”. Turiu jausmas, kad aš supilkite į tai gerai kuro, o po degalų ir ji nepasikeitė.

Kaip įdiegti MagnuFuel automobilį

Čia yra dar vienas punktas, kurį daugelis vairuotojų įsigyti tokį įrenginį. Nereikia eiti į šimtus ar ilgą laiką išnyra aplink variklio. Nieko neveikia, ir jūs galite ne nerimauti automobilių savininkai garantija. Viskas yra lengva užsidėti ir nusiimti.

Turiu diegimo procedūrą MagnuFuel prireikė lygiai 15 minučių. Atidarytas gaubtą, nustatė, kad kuro žarną ir fiksuoto dvi dalis magnetų su specialiu plastiko spaustuvų. Kartu su įrenginiu buvo išsamios instrukcijos, kad gerbėjai padaryti mokslas negali nervų, negali suklysti. Priežiūra MagnuFuel ne reikalauja – pakabintas priešais degimo kameroje ir laukti efekto

.

Kas aš galų gale MagnuFuel

nebus ilgai vilkinti rezultatų aprašymas. Turiu pasakyti, kad jie skiriasi nuo to, ką gamintojas pažadėjo.

oficialioje svetainėje Aš perskaičiau, kad MagnuFuel:

  • taupo 20-25% degalų;
  • apsaugo variklį nuo žemos kokybės benzino;
  • padidina variklio galią;
  • valo iÅ¡metamąsias dujas.

Tai akivaizdus perdėta. Sutaupyti tikrai buvo, bet ne daugiau kaip 10%, o taip pat yra geros svarsto kainos tuo siurbliu. Pagrindinis privalumas kuro Pn aš pastebėjau kai eina į kitą apžiūrą. Mano meistras nusijuokė su geltonais dėžės ant žarnos, bet buvau nustebęs, kai jis pradėjo keisti filtrus. Jie buvo daug švaresnis nei įprasta. Pasirodo, kad benzinas iš tiesų geriau dega, be mastelio sistemoje.

Aš negaliu tylėti apie trūkumus MagnuFuel. Gamintojas rašė, kad prietaisas yra tinkamas bet kokiam automobiliui. Nenorėčiau būti toks kategoriškas. Taip, Lanos, dešimtuką yra lengva, ir mažai tikėtina, kad sukelti problemų, bet stiprus magnetas tarp brangios įrangos Mercedes ar Volvo palikti pavojinga. Šiuo atveju tai yra geriau ne rizikuoti “smegenis” mašina.

Kodėl ieškoti patikimų svetainėje MagnuFuel

įgyti padirbtą tikimybė yra labai didelis. Kalbėdamas paprastais žodžiais, galima įgrūsti tuščias dėžes ir plastikinius spaustukus už keletą tūkstančių …. Norėdami atidaryti ir patikrinti prietaisą yra mažai tikėtina, kad pavyks. Geriau ne rizikuoti ir iš karto eiti į oficialų portalo. Aš sumokėta MagnuFuel po paštas išpakuoti siuntinį.

Galų gale aš pasakysiu. Žinoma, manyti, kad pigus mažas prietaisas padės sutaupyti 2-3 litrų šimtui kilometrų nėra būtinas. Kuro bulvytės kainuotų daug brangiau, bet įdėti ekonomiškas gali bent padaryti mažiau tikėtina, kad pakeisti žvakes ir nerimauti mažiau apie filtrų būklę. Be to, kaina leidžia eksperimentuoti.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...