Lyties diferencijavimo sutrikimai

[Total:    Average: /5]

Abu jie yra tikri kiaušidžių ir branduolinių audinių to paties asmens. Abu audiniai gali išsivystyti viename organe arba rečiau, su kiaušidžių iš vienos pusės ir branduolio iš kitos pusės. Daugeliu atvejų išoriniai lytiniai organai taip pat yra abiejų tipų. Krūties padidėjimas ir kraujavimas iš menstruacijų yra dažni pacientams.

Paprastai nustatomas genetinis seksas moterims, kariotipas yra mažiau paplitęs ir tik keli procentai pacientų turi vyrų genetinį seksą. Gydymas veikia ir priklauso nuo paciento ir jo seksualinio elgesio (vyriškos ar moteriškos lyties) ir lyties pobūdžio (vyrų ar moterų) brendimo proceso ir lyties specifinių vidinių ir išorinių lytinių organų.

Abi šios yra tariamai moterys

Svarbiausias osteoartrito diagnozavimo kriterijus yra kiaušidžių ir išorinių lytinių organų vyrų buvimas. Dažniausias šio sutrikimo priežastys yra įgimta antinksčių hipertrofija, o rečiau – narkotikų vartojimas su androgeniniu poveikiu, kai kurie hormonai sekrecuojantys navikai ir įgimtas aromatozės fermentų trūkumas (susijęs su genų mutacijomis).

Įgimta antinksčių hipertrofija atsiranda dėl to, kad nėra arba labai sumažėja fermento, dalyvaujančio antinksčių hormono formavimo procesuose, – kortizolio. Dėl to, kad metabolizmo kelias, dėl kurio šis hormonas susidaro įvairiuose etapuose, nutraukiamas, atsiranda per daug anerginių ir kortizolio trūkumų. Todėl liga pasireiškia mergaitėmis, nes yra vyrų lytinių organų, o vidiniai organai yra moterys.

Dar viena moteriško abejingumo priežastis – narkotinių medžiagų vartojimas su androgeniniu poveikiu – taip pat atsiranda išorinių lytinių organų vyrai. Tai yra atvejis, pavyzdžiui, kai nėščia moteris vartoja narkotikus – danazolą ar progestagenus. Diagnozę šiuo atveju lemia gimdymo metu atsiradusių pažeidimų istorija ir jų nepasilietimai, taip pat teisingi hormoninių testų rezultatai ir tinkamas naujagimio vystymasis. Gydymui taikoma chirurginė genitalijų korekcija.

Abi, tariamai vyrai

Abu vyrai turėtų būti susiję su branduolių ir moterų išoriniais (kartais vidiniais) lytinių organų buvimu. Šio tipo anomalija atsiranda androgenų nejautrumo sindromo metu, nes yra testosterono sintezės defektų ir gonadotropinų branduolio nejautrumo sindromų.

Šiuo metu androgenų nejautrumo sindromas apima šias ligas: sėklidžių feminizacijos sindromą (tai sudaro 10 proc. Viso grupės sėklidžių skaičiaus). pagrindinių menstruacijų atvejų, simptomų yra: trumpalaikis, aklas makšties buvimas, gimdos ir kiaušintakių trūkumas; pieno liaukos yra gerai suformuotos), dalinis jautrumo androgenams trūkumas (kitaip neišbaigtas feminizuojančių sėklidžių sindromas, kuriame gydymas priklauso nuo simptomų tipo ir sunkumo) ir įgimtas fermento 5-alfa-reduktazės trūkumas (būdingas gimdos metu stebimas nenormalus šlaplė ir makšties nepakankamumas).

Testosterono sintezės defektai gali būti susiję su bet kuriuo iš trijų fermentų, susijusių su cholesterolio transformavimu į testosterono. Jie pasireiškia skirtingo intensyvumo abejingumu. Diagnozė pagrįsta specialiais laboratorinių hormonų tyrimais.

Gonadotropino jautrumas sėklidėms taip pat yra paveldima liga. Tai yra susijęs su genetiniu defektu, dėl kurio susidaro nenormalus liuteinizuojančio hormono receptorius. Šis sindromas apima išorines moters arba neutralius lytinius organus, taip pat kriptorichidizmą (be sėklidžių palikuonių į kapšelį) ir didelę gonadotropinų koncentraciją.

About Taņa Krance Taņa 298 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*