Lupus tuberkuliozė Oda

[Total:    Average: /5]

Buvo išskirtos kelios odos vilkligės tuberkuliozės formos, skirtos odos pažeidimų atsiradimui ir pažeidimų pobūdžiui.

Odos rentgeno lupuso tuberkuliozės veislei būdingas spontaninis randymas, kai randu yra tuberkuliozės mazgai. Odos pažeidimai neturi tendencijos dėl opų, šios ligos klinikinis procesas yra labai lėtinis.

Odos vilkligės tuberkuliozės opcinė forma ir peraugimas pasireiškia linkę į hipertrofiją ir antrinį suskaidymą, dažnai pažeisti nosies sparnus ir ausis dėl agresyvios ligos eigos.

Papiliarinė odos vilkligės tuberkuliozės įvairovė atsiranda su kaupiamų kiaukutinių protrūkiais ir daugiausia paveikia galūnių odą.

Odos vilkligės tuberkuliozės diagnozė

Lupus tuberkuliozės diagnozė odoje yra vadinama “Lupus vulgaris”. Diagnozė, t. Y. Rudos spalvos atspalvio išvaizda po slėgio su stiklu, yra svarbi diagnostikos procese, siekiant parodyti teigiamą tuberkulino reakciją ir būdingą morfologinį pažeidimų pobūdį bei nustatyti tuberkuliozės mikobakterijas.

Skiriant lupusą tuberkuliozę į odą, reikia atsižvelgti į lėtinę raudonąją vilkligę, sarkoidozę, ląstelių nervus ir smegenų ir efrazinio sifilį.

Lupus tuberkuliozės gydymas odoje

Lupusą sukeliančios tuberkuliozės gydymas odoje priklauso nuo to, ar pirminiai liga pasireiškia kartu, ar odos pažeistos yra tik izoliuotos. Narkotikai, vartojami odos tuberkuliozei gydyti, yra tokie patys kaip ir kitų tipų tuberkuliozės. Tuberkuliozės kontrolės preparatai apima izoniazidą, rifampiciną, etambutolį, streptomiciną, etionamidą ir pirazinamidą.

About Taņa Krance Taņa 298 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*