JAUNUMI

Lėtinis opinis stomatitas

Erozijos ir opos yra būdingos lėtiniam ir opiniam burnos uždegimui. Tipiškos vietos yra gleivinės skruostai, liežuvis, dantenos ir gomurys. Ligos trukmė yra ypač ilga, pažeidimai gali trukti iki 20 metų. Liga pasireiškia remisijos ir atkryčio laikotarpiais.

Skausmas gali smarkiai pablogėti, todėl pacientams, kuriems yra lėtinis opinis burnos uždegimas, sunku valgyti. Vis dėlto bendras pacientų būklė išlieka gera.

Lėtinio opinio burnos uždegimo diagnozė

Galima nustatyti tinkamą diagnozę po erozijos ar opų atsiradimo ant burnos ertmės gleivinės, itin lėtinio ligos eigos ir imunologinių tyrimų, kurie yra lemiami veiksniai.

Lėtinio opinio burnos gleivinės mukozito diferenciacijoje turėtų būti atsižvelgiama į kitas ligas su panašiais klinikiniais simptomais, tokiais kaip kerpių planas, aftozė, randų pemfigoidas ir pemfigus. Imunopatologinis tyrimas yra skirtingas.

Gydymas ir progresavimas lėtinio opinio burnos uždegimo metu

Teigiamas gydomasis poveikis gali būti pastebėtas priešmaliarinių preparatų vartojimą, pvz., Anti-malarių vaistai, antibiotikai ir antibiotikai. chlorokvinas, įskaitant mažas gliukokortikosteroidų dozes. Sterilizatoriai, vartojami monoterapijai, paprastai nėra veiksmingi.

Lėtinio opinio burnos uždegimo prognozė yra naudinga, nepaisant to, kad klinikinis ligos eigą yra labai ilgas. Taikomas gydymas paprastai yra veiksmingas ir sukelia pažeidimų nutraukimą, nors yra ir atsparumo gydymui atvejų.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *