JAUNUMI

Lėtinio inkstų nepakankamumo anemija

Lėtiniu inkstų nepakankamumu serganti anemija pasireiškia simptomais, panašiais į tuos, kurie pastebimi kituose pacientuose, kurių hemoglobino kiekis yra mažesnis.

Esant būkle gali pasireikšti šie simptomai: silpnumas, nuovargis, galvos skausmai ir galvos svaigimas, nuovargis ir paspartėjęs širdies susitraukimų dažnis (ypatingo intensyvumo atvejais).

Be to, gali pasireikšti koncentracijos ir dėmesio sutrikimai, taip pat odos ir gleivinės pallorgenezė.

Papildomi simptomai yra lėtinis inkstų nepakankamumas ir komplikacijos, susijusios su pagrindine liga, kuri gali turėti įtakos daugybei sistemų ir organų.

Lėtinio inkstų nepakankamumo anemijos atpažinimas

Gali pasireikšti lėtinė inkstų funkcijos nepakankamumo anemija, kai hemoglobino kiekis yra per mažas (moterys normalizuojasi skirtingai, o vyrams, kurių amžius viršija 70, normalizuojasi skirtingai). (pvz., metai ir jaunesni).

Anemija turi būti diagnozuota ir gydoma anksti, nes tai yra svarbus kairiojo skilvelio hipertrofijos rizikos veiksnys ir turi didelį poveikį kasdieniniam veikimui.

Lėtinės inkstų anemijos diagnozei taip pat reikia atlikti keletą kitų tyrimų, skirtų įvertinti lėtinio inkstų nepakankamumo sunkumą ir nustatyti kitas su šia liga susijusias komplikacijas.

Lėtinio inkstų nepakankamumo anemijos gydymas

Lėtinio inkstų nepakankamumo anemijos gydymas siekia padidinti hemoglobino kiekį. Norint pasiekti šį tikslą, galima naudoti geležies preparatus, nes papildant šio elemento trūkumus organizme dažnai gaunamos tikslinės hemoglobino vertės.

Oralinis geležies vartojimas gali būti nepakankamas, nes pacientams, sergantiems lėtiniu inkstų nepakankamumu, dažnai sutrinka absorbcijos sutrikimas. Tokiais atvejais intraveninis vartojimas gali būti pats veiksmingiausias tirpalas.

Be to, buvo naudojami kiti farmakologiniai agentai, skirti kraujo pasiūlai stimuliuoti, pvz., Gliukozės metabolizuojantis kraujyje, gliukozės kiekio kraujyje metabolizmas metabolizmas metabolizmas metabolizmas metabolizmas medžiagų apykaitos metabolizmas. žmogaus rekombinantinis eritropoetinas arba darbepoetinas. Kai hemoglobino koncentracija normalizuota, palaikomosios dozės turėtų būti tęsiamos.

Tačiau raudonųjų kraujo kūnelių kompozicijų vartojimas yra susijęs su nemažai nepageidaujamų reakcijų ir nerekomenduojamas visiems anemijos sergantiems ligoniams, sergantiems inkstų nepakankamumu.

Lėtinio inkstų nepakankamumo anemijos prognozė

Anemijos progresas pacientams, sergantiems lėtiniu inkstų nepakankamumu, visų pirma priklauso nuo inkstų funkcijos sutrikimo sunkumo ir kitų ligos komplikacijų egzistavimo.

Dažnai anemija gydoma veiksmingai ir hemoglobino koncentracija didėja iki pageidaujamų verčių. Deja, raudonųjų kraujo kūnelių ekonomikos sutrikimai reikalauja lėtinio ir dažnai nuolatinio gydymo.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *