JAUNUMI

Lėtiniai saulės pokyčiai

Lėtinių saulės pažeidimų grupė apima 3 ligos objektus, kurie iš esmės yra tokio paties ligos proceso klinikiniai variantai, kurių intensyvumas ir pobūdis yra skirtingi. Skirtingos savybės yra patvarios šviesos reakcijos, saulės egzema ir aktino retikuloidas.

Atsparios Å¡viesos reakcijos

Pastovios šviesos reakcijos yra lėtinės egzemaus pažeidimai, apriboti vietovėmis, kuriose tiesioginis saulės spindulių poveikis, tačiau retai taip pat gali paveikti sritis, kuriose yra saulės spindulių (tai gali būti dėl tam tikrų spinduliuotės ilgių, kertančių drabužius).

Yra įtariama, kad lėtiniai Saulės reakcijos į anksčiau nežinomiems fotoalergenams pokyčiai ir ilgalaikis epifitų patvarumas yra dėl to, kad kūno audiniuose atsiranda pėdsakų alergenai arba susidaro vadinamieji “alergenai” ” imunologinės atminties ląstelės, kraujomaišos kraujo serume.

Lėtinio saulės pokyčių eiga yra labai lėtinė, liga gali turėti įtakos kasdienio gyvenimo ir veiklos apribojimui. Kai kuriais atvejais yra kontaktinė alergija, ypač chromo ir kai kurių augalinės kilmės medžiagų.

Saulės egzema

Saulės ekzema, kita vertus, yra terminas, vartojamas apibūdinti panašius, bet ne lėtinius, ūmaus arba pasibaigusio pobūdžio pokyčius (pagrindinis kriterijus, rodantis, kad patvarios šviesos reakcijos nuo saulės egzema yra odos pažeidimų atsiradimo laikas liga).

Aktiminis retikuloidas

Kita vertus, aktino retikuloidas pasižymi labai lėtiniu procesu, kuris vyksta daugiausia vyresnio amžiaus žmonėse, daugiausia vyrams, kurie susiduria su giliais lašais, panašiais į naviko sutrikimus, atsirandančius ant odos per Sezary sindromą.

Išimtiniais atvejais tokių odos pažeidimų paviršiuje gali išsivystyti limfoma. Ligos diagnozė yra pagrįsta egzemos pažeidimu skirtingose vystymosi stadijose tipiškose vietovėse, daugiausia tose vietose, kur yra saulės spinduliai.

Aktino retikuloido gydymas

Actinic reticuloid gydymas yra pagrįstas beta karotino vartojimu nuo ankstyvo pavasario iki rudens, kuris turi apsauginį poveikį ir dažnai apsaugo nuo recidyvų. Neigiamas vaisto poveikis yra geltonai žalios odos spalvos pakitimai. Ligos gydymui taip pat naudojamas švitinimas, skirtas odos įpročiai.

Tai turėtų būti daroma ypač atsargiai, nes kai kurie pacientai netoleruoja šio gydymo. Labai sunkiais atvejais rekomenduojama skirti imunosupresinius vaistus (pvz., Antibiotikus, antikūnus). Ciklosporinai), kurie yra galingi farmakogenai, tačiau sukelia didesnę nepageidaujamų reakcijų riziką. Taip pat rekomenduojama naudoti apsaugos nuo saulės priemones, tačiau tai paprastai nėra pakankama.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *