Lėtinė psoriazė, vykstanti pasikeitus užimtumui

[Total:    Average: /5]

“Phyrriasis lichenoides chronica” yra liga, kuri atsiranda su smulkiomis, išsibarstytomis ir simetriškai įdėtaomis odos pakitimo formomis, švelniais gabalais, kurie nesukelia jokių sisteminių simptomų.

Lėtinė psoriazė dažniau pasireiškia jauniems žmonėms. Buvo išaiškintos odos bėrimų atsiradimo priežastys. Manoma, kad infekciniai organų vidiniai protrūkiai yra svarbūs, nes odos pažeidimai kartais išnyksta po jų išsprendimo.

Lėtinės psoriazės simptomai

Lėtinė psoriazė atsiranda su papuoliais pažeidimais, kurie yra panašūs į psoriazės atvejus. Tačiau hemoragijos yra matomos bėrimo elementuose. Anomalijos neturi tendencijos susilieti į didesnius ligos protrūkius.

Tam tikras daugialypis odos pažeidimas atsiranda dėl skirtingų vystymosi laikotarpių, kai konkrečiu metu atsiranda tam tikrų pažeidimų. Dažniausiai pasitaikanti vieta yra liemens ir galūnių oda, su veido, rankų ir kojų taupymu. Liga yra lėtinė, kartais odos pažeidimai trunka net daugelį metų.

Lėtinės psoriazės diagnozė

Odos pažeidimų atsiradimas yra lėtinės psoriazės diagnozė. Diferencijuojant atsižvelgiama ypač į psoriazę (jai būdinga didesnė tendencija sujungti odos pažeidimus į didesnius pažeidimus, ligos metu kraujospūdis nėra pastebimas, audinių fragmentų histologinis tyrimas yra lemiamas).

Be to, antrinis makšties bėrimas sifiliu gali rodyti panašius klinikinius simptomus, tačiau dažnai yra ant rankų, kojų ar veido ir teigiamas sifilio serologinis poveikis.

Lėtinės psoriazės gydymas

Lėtinės psoriazės gydymas remiasi antibiotikų, kurie turi daug antibakterinių savybių, ne tik tam tikrų mikroorganizmų, vartojimą. Be to, būtina susieti procedūrą su mažomis gliukokortikosteroidų dozėmis.

Svarbu atlikti išsamius tyrimus, kurie galėtų atskleisti intra-organinius infekcinius protrūkius. Fototerapijos naudojimas yra naudingas labai dideliuose pažeidimuose.
Mariusz Kłos

– Odos ligos medicinos studentams ir gydytojams “, Stefania Jabłońska, Tadeusz Chorzelski, ed. PZWL Medicinos leidykla, Varšuva.
– dermatologija ir venerologija, medicinos mokyklų vadovėlis “, ed.

About Taņa Krance Taņa 298 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*