JAUNUMI

Laparoskopija atliekama abejotinais atvejais

Dauguma negimdinio nėštumo yra kiaušintakio vamzdyje, kita vieta yra susijusi su dažniau pasitaikančiomis komplikacijomis, ypač kraujavimu. Be to, nėštumas, esantis pilvo ertmėje, yra susijęs su dideliu mirštamumu nėščioms moterims, kurių toks negimdinis nėštumas nebuvo nustatytas pakankamai anksti.

Nenuostabu, kad kito nėštumo metu tame pačiame skyriuje vėl vyksta nenormalus lizdų atsiradimas. Nepopicinio nėštumo lokalizacijos dažnumas mažėjančia tvarka: kiaušintakis (80 proc. Burbuliukų dalis, dailidės dalis, atliekos), pilvas, kiaušidės ir gimdos kaklelis.

Negimdinio nėštumo simptomai

Klasikiniai nepageidaujamo nėštumo simptomai yra nereguliarus gimdos kraujavimas ir pilvo skausmas. Tačiau dažnai ankstyvoje stadijoje nepastebima jokių simptomų, tačiau menstruacijos pasninkauja, o tai gali reikšti nėštumą ir nėra nenormalios vietos rodiklis. Galvos smegenų kraujavimo padidėjimas gali sukelti hipovoleminį šoką ir susijusius simptomus.

Moterys, kurių nėštumas yra kiaušintakio vamzdyje, dažniausiai pasireiškia vienašaliu pilvo skausmu, kai kyla kraujavimas, t. Y. Kai miršta vaisiaus kiaušinėlis. Gali būti, kad per kelias savaites gali atsirasti daug skausmingų priepuolių. Kiaušintakių prapūtimo atveju dažniausiai nepastebėti periodiniai traukuliai; Paprastai kiaušintakio vamzdžio griovimo metu yra vienas, bet žymiai padidėjęs skausmas.

Pagrindiniai persileidimo iš trimutos simptomai, kurie gali atsirasti negimdinio nėštumo metu, yra: vienpusis pilvo ar analinis skausmas ir per duotas kraujavimas, kraujavimas per kelias savaites, pasikartojantis staigus silpnumas, kurį sukelia peritoninis dirginimas šoko kraujyje, ištekančio iš kiaušintakis. Kita vertus, ginekologinis tyrimas rodo laipsnišką perioperacinės ir vaisiaus hematomos formavimąsi.

Nepopicinio nėštumo pripažinimas

Ankstyvojo negimdinio nėštumo stadijoje sunku nustatyti diagnozę, nes nelydimas negimdinis nėštumas prasideda kaip įprastas nėštumas. Dėl rizikos veiksnių atsiranda reikalingos tinkamos diagnostikos procedūros.

Pagrindiniai netolyginio nėštumo diagnozavimo metodai yra: beta hormono gonadotropino (beta-hCG) ir ultragarsu subvienetų koncentracijos matavimas. Laparoskopija atliekama abejotinais atvejais, tačiau net ir tada gali būti pamiršta negimdinio nėštumo atsiradimas.

Beta-hCG koncentracijos nustatymas siekia parodyti, ar jo kiekis serume yra normalus ir kokia yra jo kaupimosi dinamika. Įtariamas negimdinis nėštumas, jei jo koncentracija yra didelė (normaliomis ribomis), o transtorakinė ultrasonografija nerodo nėštumo burbulo. Tokiu atveju bandymas turi būti kartojamas.

Be to, pernelyg nėštumo metu dažnai pastebima per maža ar laipsninė beta-hCG koncentracija. Ultragarsu yra kai kurie nėštumo atvejai už gimdos ertmės ribų, tačiau gali atsitikti taip, kad įprastinis nėštumas yra kartu su negimdiniu nėštumu (tai vadinama heterotropiniu nėštumu).

Negimdinio nėštumo gydymas

Šiuo metu yra keletas negimdinio nėštumo gydymo būdų: laukiami ir stebimi, farmakologiniai arba chirurginiai. Jei diagnozuojama ankstyvoje stadijoje ir nėra jokių simptomų, laukimas gali būti tinkamas būdas tęsti, nes 70 proc. Šios grupės pacientų stengiasi išvengti chirurginės intervencijos.

Farmakologinis gydymas (ypač metotreksatas) rekomenduojamas geros būklės pacientams, kurių hormono gonadotropino hormono beta subvieneto koncentracija yra maža, kai nėštumo metu tinkamai pastatytas ir tuo metu, kai nėra ekotoksinio nėštumo didesnis nei 4 centimetrai. Kita vertus, chirurginis gydymas apima vaisiaus kiaušinių elementų pašalinimą iš netinkamo lizdo.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *