Kvėpavimo sistemos ligos

[Total:    Average: /5]

Cheminės pneumonijos priežastis – cheminių medžiagų patekimas į mažus bronchus ir plaučių alveoles. Dažniausiai cheminę pneumoniją sukelia plaučių šviesos skverbimasis iš savo skrandžio turinio – vadinamosios “skrandžio šviesos”. asfikuojanti pneumonija. Jo erzinantis poveikis yra nedelsiant arba gali sukelti ilgalaikius puvimus.

Kvėpavimo takų sutrikimas

Insufficientia respiratoria yra kvėpavimo sistemos sutrikimai, dėl kurių pablogėja dujų keitimas plaučiuose. Sutrikimui būdingas nepakankamas sočiųjų kraujo deguonies ir hiperkapnijos (pernelyg didelis anglies dioksido kiekis organizme). Kvėpavimo funkcijos sutrikimai dažniausiai atsiranda dėl difuzinių sutrikimų.

Ūminis bronchų rinitas

Ūminis bronchitas (Bronchitis acuta) yra uždegiminis kvėpavimo takų procesas. Uždegimas paprastai atsiranda per visą kvėpavimo takų ilgį, tačiau taip pat gali atsirasti trachėjoje ar bronchuose. Dažniausias uždegimo priežastys yra virusinė, bakterinė ar mikoplazmatinė infekcija, tačiau paprastai jos negalima tiksliai patikrinti ligos metu.

Pirminė plaučių hipertenzija

Pirminė plaučių hipertenzija (Hypertensio pulmonaris essentialis) yra labai reta progresuojanti liga, atsirandanti dėl vidinės membranos fibrozės ir centrinės membranos hipertrofijos su antrinių aterosklerozinių pažeidimų pagrindinėse plaučių arterijos šakose ir jos mažose šakose. Dėl to labai padidėja kraujospūdis ir dėl to atsiranda teisingas širdies nepakankamumas.

Lėtinis bronchų rinitas

Bronchito chronikai būdingas dusulys ir nuolatinis kosulys (trunkantis ne trumpiau kaip keletą mėnesių per metus), dažniausiai derinamas su skreplių susijaudinimu. Lėtinio bronchinio rinito metu susidaro gleivių kaupimasis į bronchų medį ir jis visiškai arba iš dalies užkimš bronchų vamzdelį. Tai trikdo.

Plaučių ragas

Plaučių abscesas (abscessus pulmonis) yra plaučių audinio organinė pneumonija. Tai rimta liga, turinti metastazių, pvz., į smegenis arba į galimas komplikacijas, tokias kaip, pvz., Plaučių gangrenė. Antriniai krakmolai taip pat gali apsunkinti lėtinį plaučių abscesą (ilgiau kaip 6 savaites). Šiandien tai yra reta liga. Dažniausiai.

Pleurinis kiautas

Pleurinė kraujavimas (Empyema pleurae) diagnozuojamas dėl absceso skysčio pleuros ertmėje (drumzliu, leukocitu ir pluoštu). Pleurų absceso priežastys Pleurų absceso formavimas atsiranda dėl plaučių minkštimo mikroorganizmų įsiskverbimo į pleuros ertmę per plaučių perforaciją, tokiu atveju jis formuoja abscesus su diafragma arba per skylę iš audinio.

Krūtinės fibrozė

Krūtinės fibrozę (Fibrothorax) dažniausiai sukelia blogai gydomos pleuros ligos, paprastai eksudatyvus pleuritas, pleuros abscesas, savaiminis ar terapinis valymas. Širdies fibrozė sukelia bronchų dilataciją, dėl kurios pasireiškia vidutinio srovės pasislinkimas, stuburo lenkimas ir plaučių cirkuliacijos sutrikimas. Būrių fibrozės simptomai.

Lėtinis bronchitas

Lėtinis bronchitas yra viena dažniausių obstrukcinių plaučių ligų. Pagrindinė ligos priežastis – tabako dūmai. Daugybė tyrimų parodė koreliaciją tarp plaučių vėdinimo sutrikimo ir rūkytų cigarečių skaičiaus. Papildomas veiksnys yra protezų-antproteazės disbalansas plaučiuose. Vaikams – sukėlėjai.

Plaučių emfizema

Plaučių emfizema apibrėžiama kaip nuolatinė plėtra už įprastos oro erdvės, kuri yra terminalo bronchų periferijoje. Be to, sunaikinamos burbuliukų sienos. Plaučių emfizema atsiranda maždaug 50% gyventojų. suaugusieji. Tai dažniausiai susijęs su intensyvaus rūkymo, ypač tarp vyrų. Naujausiame tyrime yra emfizema.

Pleuros regurgitacija

Plaučių regurgitacija yra oro buvimas pleuros ertmėje. Orga gali patekti į šią zoną įvairiais būdais: pleuros patologinis ryšys su kvėpavimo takais (visceralinio pleuros tęstinumo nutraukimas) ar krūtinės paviršiaus (trauma, plaučių ligos, spontaniškas procesas, medicininis veiksmas). Kvapo rūšys Tiesus kvapas (uždaras kvapas) – sugadintas.

Sarkoidoze

Sarkoidozė yra apibendrinta granuliometinė liga. Tyrimai apie ligos priežastį tebevyksta. Yra žinoma, kad yra tam tikrų genetinių polinkių, imuninio reguliavimo sutrikimų, aplinkos veiksnių. Sarkoidozei būdinga daugybėje audinių ir organų neardančių granulomų. Ligos diagnozę nustato diagnozė.

Lėtinė obstrukcinė plaučių liga (LOPL)

Lėtinė obstrukcinė plaučių liga yra dažniausia plaučių liga. Šios ligos apibrėžimas apima du pagrindinius ir dažnius pokyčius: emfizemą ir lėtinį bronchitą, kurie egzistuoja kartu. Jo charakteris yra daugiafaktoriškas. Dažniausia priežastis yra rūkymas, dėl kurio protezavimas ir proteazių disbalansas plaučiuose. Kiti veiksniai gali būti

Plaučių intersticinės ligos

Plaučių intersticinės ligos yra tos dalys, kurios yra tarp plaučių alveolių bazinės membranos ir kapiliarų endotelio. Jie sudaro apie 15% visos sumos. visos kvėpavimo ligos. Tiksli ligos priežastis nėra žinoma. Dažnai minimi priežastiniai veiksniai, pvz., Organinės medžiagos, įkvėptos iš aplinkos ar aplink.

Plaučių pneumokoniozė

Plaučių pneumoniją paprastai sukelia neorganinių dulkių įkvėpimas. Jie yra klasifikuojami kaip profesinės ir lėtinės ligos. Pilkas sukelia dulkės, kurios teršia darbo aplinką. Tada jie patenka į kvėpavimo takus. Jie paprastai sustoja nosyje ir viršutiniuose kvėpavimo takuose, iš ten, kur jie išsiskiria su išmetimo oru. Dėl plaučių alveolių.

TB

Tuberkuliozė yra infekcinė liga. Tai sukelia gramteigiama bakterija Mycobacterium tuberculosis (Mycobacterium tuberculosis). Pažeidimai įvyksta visuose organuose, tačiau dažniausiai jie yra plaučiuose ir pleuros. Dažniausiai būna ne plaučių lokalizacija: kaulų ir sąnarių sistemos, gerklų, urogenitalinės sistemos, limfmazgių. Tuberkuliozė yra plačiai paplitusi liga.

Plaučių ligos, kurias sukelia tuberkuliozės atsparios rūgštims atsparios mikobakterijos

Ligoninės ligos, atsirandančios dėl nejautrių rūgščiai atsparių mikobakterijų, yra kitaip netipiškas mikrobioteriozė. Šios mikobakterijos apima Mycobacterium avium, Mycobacterium intracellulare, Mycobacterium kansasii, Mycobacterium abscessus. Ši infekcija nėra perduodama nuo žmogaus iki žmogaus. Žmonių infekcija – zoonozinės mikobakterijos, dulkės – yra reta. Tuberkuliozės mikobakterijos yra nedaug.

Pleuritas

Plaučių uždegimas (lot. Pleuritis) reiškia pertvaros pneumoniją arba uždegiminę reakciją, kuri atsiranda kaimyniniuose organuose. Prie pleuros gali kauptis uždegiminis eksudatas, kurio sudėtyje yra morfotinių kraujo ir baltymo elementų. eksudatīts). Pleurito priežastys Pagrindinės eksudato priežastys yra: vėžys, mikrobų invazija, virusinis uždegimas.

Plaučių nepakankamumas

Plaučių nepakankamumas vadinamas plaučių koliužu. Tai susideda iš kai kurių plaučių sričių beviltiškumo, atsirandančio dėl alveolių sienų laikymosi. Plaučių uždegimo tipai Paprastai malodorma gali būti suskirstyta į suspaudimo malodorma ir bronchų obstrukciją malodorma, mikronizuotaodorma, malodorma susitraukimas. Suspaudimo trūkumas įvyksta, kol.

Plaučių embolija

Plaučių embolija atsiranda dėl periferinės venų trombozės. Tai dažniausiai atsiranda plaučių embolija ir plaučių kolapsas. Daugiau nei 95%. plaučių embolija yra sukelta didelių giliųjų venų krešulių apatinės galūnės. Venų trombozės polinkiai yra: ilgalaikis buvimas lovoje, sunkus sužalojimas, apibendrintas vėžys, nepakankamumas.

Pleuros susiliejimai

Plaučių sąnariai yra labiausiai paplitę eksudatyvinio pleuros sutrikimai. Pirmajame sukibimo faze dvi pleuros ir sienelės plokštės sumaišomos ir perpildytos, o po to pluoštas atsiranda ant jų paviršiaus. Dideliuose susiliejimuose pastebima pleuros fibrozė, dėl kurios sumažėja plaučių ventiliacija ir prisidedama prie vystymosi.

Bronchų išsiplėtimas

Bronchų dilatacija yra nuolatinis bronchų ir bronchų patinimas. Tai sukelia raumenų ir elastingų audinių pažeidimai. Be to, lėtinė nekrozinė infekcija prisideda prie ligos. Pagrindiniai bronchų dilatacijos pokyčiai yra: pašalinių organizmų ir navikų bronchų uždegimas, cistinė fibrozė, imunologinis nepakankamumas.

Alerginė pneumonija

Alerginė pneumonija (padidėjusio jautrumo pneumonitas) yra uždegiminė pneumonija, kurios imuninė fone. Apima III tipo (imuninio komplekso) ir IV tipo (uždelsto) padidėjusio jautrumo reakcijas. Liga iš pradžių buvo sukelta plaučių alveolių. Alerginė pneumonija dažniausiai yra profesinė liga. Taip yra dėl padidėjusio jautrumo inhaliaciniams antigenams.

Plaučių vaskulitas ir granulomatozė (Wegenero granulomatozė)

Wegnerio granuliomatozė yra vaskulitas, kuris apima plaučių arterijas ir granulomatozę. Daugumoje pacientų granulomatozė pasireiškia viršutinių kvėpavimo takų ar plaučių. Ši liga jungia nekrozinį vaskuliatą su intersticiniu nekroziniu grybeliniu uždegimu. Grūdų mėlynės yra dažniau vyrams. Pneumonijos ir granulomatozės simptomai.

Osterinė pneumonija

Skrandžio pneumonija yra liga, pasireiškianti sunkiu silpnumu sergantiems pacientams arba tiems, kurių vėmimas pakartojamas arba kurie yra susikaupę su pilvo kiekiu sąmonės metu (po insulto). Stimuliavimas yra lengvesnis, jei sutrikęs refliuksas ar nenormalus vėmimas. Pirmiau pateiktos priežastys reiškia, kad pneumonija yra realybė.

Kvėpavimo grybelinės infekcijos

Yra daug grybelinių infekcijų, užimančių kvėpavimo sistemą. Kiekviena sisteminė, gilus ir oportunistinė mikozė gali turėti būdingų simptomų. Ligos atsiranda tada, kai įkvepiamos užkrėstos grybelinės formos. Jie vystosi žmonėms, turintiems imuniteto sutrikimų, silpnų ir manančių, kad kraujagyslių prieigą. Kandidatas Dėl labiausiai paplitusių patogeninių grybų.

Citomegalovirusinės infekcijos

Citomgalovirusas (CMV) yra Herpes virusas. Tai yra būdinga tai, kad jie sukelia ląstelių išsiplėtimą, o jų citoplazmų sudėtyje yra šarminės absorbcinės smegenys. Plaučių formoje dalyvauja plaučių alveolių ląstelės, vadinamos makrofagais. Yra daug mechanizmų, per kuriuos virusas gali būti perduodamas. Susiformuoja įgimta liga.

Idiopatinė plaučių fibrozė

Idiopatinė plaučių fibrozė yra kitokia plaučių pneumonija. Vyrai, vyresni nei 60 metų amžiaus, labiausiai tikėtina, kad bus paveikti, nors jie gali pasireikšti bet kuriame amžiuje. Idiopatinė fibrozė primena tokias ligas kaip pneumokoniozė ir kitos jungiamojo audinio ligos. Deja, to priežastis dar nėra išsamiau išdėstyta. Jis būdingas idiopatinei fibrozei.

Ūminės viršutinių kvėpavimo takų infekcijos

Ūminės viršutinių kvėpavimo takų infekcijos yra dažniausios infekcijos tarp žmonių. Jie dažnai pasireiškia kaip paprasti peršalimai. Dažniausiai pasitaikantys patogenai yra rinovirusai, koronavirusai, gripo virusai ir adenovirusai. Be to, bakterijos yra susijusios su infekcija. Tačiau dažnai neįmanoma nustatyti ligos eigos. Dauguma viršutinių infekcijų.

Ūminis plaučių pažeidimas ir ūminis kvėpavimo sindromas

Ūminis plaučių pažeidimas ir ūminis kvėpavimo sindromas yra ligos, kurioms būdingas progresuojantis kvėpavimo nepakankamumas. Pažeista folikulo-epitelio membrana. Taip yra dėl daugelio veiksnių. Tiesioginiai, kenksmingi plaučiai: skrandžio impregnavimas, uždegimas, riebalų blokavimas, inhaliacijos trauma, potvynis.

About Taņa Krance Taņa 298 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*