JAUNUMI

Krono liga

Krono liga klasifikuojama kaip nespecifinių grūdų eilė. Ligos pavadinimas (lot. Morbus Leśniowski – Kronas, lleitis termmalis, lleitis regionis) kilęs iš Lenkijos gydytojų Antonio Leśniowskiego ir Bernardo Krono, kurie apibūdino ligą. Krono liga yra lėtinė uždegiminė virškinimo trakto sienos liga.

Dažniausias sutrikimas yra paskutinėje šlaunikaulio dalyje, storojoje žarnoje ir kartais plonojoje žarnoje. Krono ligos fonas nėra žinomas, tačiau nėra veiksmingo gydymo, galimi trūkumai ir rimtos komplikacijos. Antibiotikai yra skiriami pacientui perforacijos, uždegimo ir absceso komplikacijų metu. Maždaug pusė pacientų yra chirurginio gydymo.

Krono ligos vaizdas

Krono ligos eiga yra kintama, pasireiškiantis kintamuoju paūmėjimu ir remisija. Būdingi ligos simptomai yra:.
– Viduriavimas,
– pilvo skausmas,
– padidėjusi temperatūra,
– mažas cholesterolio, folio rūgšties ir vitamino B kiekis,
– pagreitinta OB,
– vidutinio sunkumo leukocitozė,
– atsparumas alveolių proceso srityje,
– sąauginės žarnos užpakalinės srities standumas ir stenozė,
– stačiakampiai pokyčiai.

Krono liaukoje esančios žarnyno sienos yra užkimštos grūdų įsiskverbimu, todėl jo šviesa susiaurėja. Šie pokyčiai yra svarbiausio pobūdžio. Šiuose grūduose gali pasirodyti beždžionės, kurios galiausiai gali sukelti žarnyno perforaciją.

Krono ligos diagnozė

Kūno ligos diagnozė yra pagrįsta endoskopiniu medžiagų surinkimu histopatologiniams tyrimams iš dvylikapirštės žarnos ar kolonokoko. Kai klubo padėtis nustatoma, diagnozė daroma be histologinio patvirtinimo, daugiausia remiantis ligos istorijos ir klinikinių simptomų duomenimis.
Zhaneta Malec

Komentarai apie Krono ligą

Anna J | 2009-02-04 15:12

Sveiki, ponia Grazinas, taip pat Krono liga. Ar Budenofalk suteikė jums kokią nors pagalbą?

juditta | 2009-02-22 21:47

Mano sesuo gydoma Kronoje. Neseniai gydytojas užregistravo savo “budenofalk”, tačiau po to jis nėra reikšmingas. Kokią dietą vartojate moterys ir kokie vaistai padeda?

monika | 2009-02-24 13:42

Labas, aš taip pat serga, aš gyvenu Prancūzijoje ir, kaip ir ponia Grazina, džiaugiuosi, kad turiu galimybę išgydyti ją čia, nesvarbu, kad tai reiškia kitus veiksmingesnius vaistus tik iš kiekvieno mėnesio, galiu juos pirkti, nesijaudindamas, kaip daug jie kainuoja. Man greičiausiai pasisekė, nes mano atveju liga pasireiškia tik nuo viduriavimo iki to laiko, bet, kai aš perskaičiau visus šiuos straipsnius, aš bijoju, kad vieną dieną aš būsiu tokia labai siaubinga.

rcin84 | 2009-03-02 12:43

Sveiki, turiu mažą klausimą: man buvo diagnozuota miškų liga, aš paprašiau savo gastrologo, jei galėčiau užsikrėsti kačių mikrobomis ar galėčiau užsikrėsti bakterijomis ir pasakyti su jais, taip pat ieškojo internrt ieškant atsakau, ir sužinojau, kad negalėjau gauti bakterijų, bet jų neradau. Ir mano klausimas yra, ar kas nors apie tai žino.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *