JAUNUMI

Kraujagyslių edema Qunickego

Qunickego (Edema angioneuroticum Quincke) kraujagyslinė edema yra staigus audinių patinimas – po oda arba po išmatomis – be odos niežėjimo ar paraudimo simptomų. Susikaupia dėl imunologinės reakcijos po oda ar plyšio audinio kapiliaruose.

Qunickego kraujagyslių edemos priežastys

Dažniausia Qunicke kraujagyslių edema yra:
– suvartoti maisto produktai,
– vaistai,
– vabzdžių įtvarai,
– žarnyno parazitai,
– infekcijos,
– psichiniai veiksniai.

Kartais ligą sukelia proteolitinių fermentų inhibitoriaus trūkumas, pvz., Baltymų fermentų inhibitoriaus trūkumas ar baltymų fermentų inhibitoriaus stoka. Komplekso sistemos papildas C inhibitorius. Tokia byla dažniausiai būna šeimynine.

Qunickego kraujagyslių edemos simptomai

Qunicke kraujagyslinės edemos simptomai yra trumpalaikiai ir gali pasireikšti visame kūne, tačiau dažniausiai tai susiję su veido pažeidimais aplink burną ir akių vokus, taip pat liežuvį ir gomurį. Sitie yra:.
– staigus dermos ir poodinio audinio patinimas;
– odos įtampą,
– sunku rijoti liežuvio pokyčius ar palikuonių lankus;
– pilvo pūtimas,
– sąnarių patinimas,
– Neurologiniai simptomai yra labai reti, t.y. cerebrinė edema, traukuliai, migdolai, galvos skausmai.

Qunickego kraujagyslių edemos diagnozė ir gydymas

Svarbus Qunicke kraujagyslių edemos diagnozės rodiklis yra alergijos simptomų, pvz., Dilgėlinė ir eozinofilija, egzistavimas.

Qunicke kraujagyslių edemos gydymas remiasi antihistamininių vaistų, efedrino ir sunkiais atvejais hidrokortizono vartojimu. Garsiai patinantis, tracheostomija rekomenduojama.

Siekiant išvengti sutrikimų, svarbu pašalinti alergeną (pvz., Protrūkio gydymas, žarnyno parazitų pašalinimas).
Zhaneta Malec

Komentarai Kraujagyslių edema Qunickego

Ania | 2009-02-18 21:56

Birželio mėnesį vaikas buvo 5 dienas ligoninėje po lašeliu. ir dabar dukra gauna ją 3 dienas. Žinau, kad aš neatsižvelgiau į tai, nes turėčiau eiti į ligoninę, bet visą naktį žiūriu, o antrą dieną užsisakiau gydytoją ir injekcijos. Šiandien jo sūnus vėl gavęs bėrimą, bet nėra patinimų. tragedija.

MagicSunny | 2009-03-07 18:53

Mano sūnus patyrė šią ligą. Tačiau tai sukėlė neteisingas C1 inhibitoriaus kiekis – ji paveldėjo liga tėvui. Jokių alergenų negalima įtakoti. Laukiame specifinių kraujo tyrimo rezultatų – naktiniais savaitėmis.

Wieśia | 2009-05-19 15:12

Aš esu suaugęs ir aš jaučiausi šį patinimą kas 4 metus. Šis * baisus jausmas * plepina mano burną, žandikaulius, mano kūne yra dilgėlių dėmių, manau, kūno vibracija ir * laukiniai * nerimas * buvau jau daugelyje specialistų ir nieko nebuvo diagnozuota; turiu pastebėti, kas sukelia tokią valstija. Deja, kol kas nieko neįrodiau, kryžminės alergijos atveju tai tikriausiai neįmanoma. Naktį mes dažniausiai einame į greitosios pagalbos kambarį ir kažkaip mums pavyksta laiku patekti, bet?

Anka | 2009-06-15 22:33

Tikiuosi, kad šis košmaras negrįš. Patinimas (taip pat vidinis) kartu su niežėjimu ir kepenų dilgėline. Ilgas gydymas dermatologijos klinikoje – nėra labai veiksmingas. Tai buvo tik privačiai, kad aš gavau super alergologą ir per pastaruosius 15 metų (atsisakyti) ramiai.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *