Išskleistas faszinės uždegimas su Eozinofilija

[Total:    Average: /5]

Išplitusio eozinofilijos fascinės uždegimo klinikinis eiga paprastai prasideda nuo sąnarių, odos ir raumenų skausmo. Simptomai pasireiškia staiga, o apatinės galūnės (daugiausia pėdos) ir viršutinės galūnės (ypač rankos) išsivysto patinimas. Padidėja odos ir poodinio audinio, kuris yra sunkus, sanglauda. Pokyčiai paprastai yra simetriški.

Pakaitinės odos ir poodinio audinio sąnarių judėjimas dar kartą sumažėja. Be to, iš bendrų simptomų atsiranda pūslelinės būklės, silpnumas, apetito netekimas ir bloga nuotaika. Viršutinės galūnės dažnai būna neurologiniai požymiai, kuriuos sukelia nervų slėgis riešo kanaluose.

Be to, pastebimi odos pažeidimai paviršiaus pažeidimų pavidalu, panašūs į apelsinų žievelę, taip pat odos mėlynės, atsiradusios dėl gilesnių poodinių audinių ir fascinių sluoksnių ligos proceso.

Laboratoriniai tyrimai rodo, kad padidėja eozinofilų lygis, pagreitėja raudonųjų kraujo kūnelių nusėdimas (ESR) ir didelis aldolazės fermento aktyvumas kraujo serume bei normalus keratinazės fermento aktyvumas.

Be to, atliekant mikroskopinius pažeistų audinių tyrimus ir atliekant magnetinio rezonanso tyrimą, ligos paveiktų audinių rezultatais (šis tyrimas retai atliekamas išsiliejusiose faszinėse uždegimuose su eozinofilija).

Difuzinio fazinio uždegimo nustatymas su eozinofilija

Kai kurios difuzinės eozinofilijos diagnozės gali būti pagrįstos susirgimų audinių mikroskopinių tyrimų rezultatais. Ligos istorija ir pacientų skundai yra diagnozės papildymas. Taip pat svarbu parodyti anomalijas paciento serumo laboratorijoje.

Diafragmos difuzinės eozinofilijos diagnozė yra geras atsakas į glikoidinį gydymą, kuris būdingas difuzinei eozinofilijai fascijoje. Reikėtų atsižvelgti į kitus jungiamojo audinio sutrikimus su panašiais odos pažeidimais ir tyrimų rezultatus.

Turėtų būti neįtraukta sisteminė sklerozė, vietinė sklerozė (ypač linijinė sklerozė) ir skleroderma, panaši liga, kurią sukelia cheminių junginių poveikis.

Išplitęs faszijos uždegimas su eozinofilija

Eozinofilijos prognozė išsiliejusiose fascinėse uždegimas yra gera, kuri yra susijusi su dažna spontanine pašalinių pažeidimų atsiradimu ir, be to, geru atsaku į gydymą glikosteroidais.

Kartais gali atsirasti recidyvų, kurių negalima gydyti mažesnėmis glikosteroidų dozėmis (tai, savo ruožtu, yra susijęs su poreikiu didinti dozę, dėl kurios gali atsirasti komplikacijų, atsiradusių dėl tokio gydymo).

Kartais susidaro nuolatinės kontrakcijos pasekmės. Pacientams, turintiems kitų būklių (pvz., Autoimuninių ar neoplastinių), prognozė nėra sėkminga.

Difuzinio fazinio uždegimo gydymas eozinofilija

Eozinofilinio fascinio uždegimo terapiniame valdyme svarbūs du aspektai: farmakologinis gydymas ir reabilitacija. Buvo naudojami glikosteroidai, kurių pagalba pokyčiai buvo išnykę, o po to dozė palaipsniui sumažinama, kol vaisto vartojimas visiškai nutraukiamas (su sąlyga, kad pokyčiai pasikeitė ir nebuvo pasikartojimų). Prednizonas yra dažniausiai naudojamas glikoidas.

About Taņa Krance Taņa 298 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*