JAUNUMI

Intrauterinis vaisiaus augimo apribojimas

Tarp gimdos augimo apribojimo priežastys yra motinos, vaisiaus ir placentos veiksniai, tačiau daugeliu atvejų visais atvejais neįmanoma nustatyti, kodėl sukelia sutrikimus, tuo tarpu kai kuriuose mechanizmuose egzistavimas yra susijęs su gimdos augimo slopinimu.

Svarbiausios pažeidimų priežastys yra rūkymas, mažas nėščios moters svoris nėštumo metu ar prieš jį. Retas veiksnys yra: juodosios rasės, pirmas nėštumas, motinos kūdikio lytis, gimdymas su mažu svoriu, mažas motinos augimas, gimdos infekcijos, medžiagų apykaitos ir genetinės ligos.

Moterys pasikartoja maždaug 25 proc. Mažo svorio vaikų atvejų, nenurodydamos priežasties. Genetiniai sutrikimai dažniausiai susiję su neįprasto chromosomų skaičiaus pasireiškimu (papildomos chromosomos buvimas tam tikroje poroje yra trisomija, kuri dažnai gali būti susijusi su 13, 18 arba 21 chromosomų pora).

Taip pat atkreipiamas dėmesys į kenksmingą rentgeno spinduliuotės poveikį, be įgimtų defektų, taip pat gali pasireikšti gimdos augimo apribojimas.

Tarp motinos ligų dažniausiai yra inkstų ligos, diabetas, preeklampsija ir eklampsija, kraujotakos sutrikimai, plaučių ligos, imuninės sistemos sutrikimai, įgimtos gimdos defektai nėščioms moterims.

Be to, vaisiaus augimo sulėtėjimas gali pasireikšti nėštumo metu arba kai atsiranda skirtingos patologijos placentos ar nugaros smegenų virškinimo trakte (pvz., Nugaros nervo pažeidimas, virkštelės nelygumai ir kt.). membranos virkštelės priekabos).

Imuninės ribos pripažinimas vaisiaus augimui

Intensyvus stebėjimas yra būtinas, jei yra įtarimas dėl gimdos augimo sulėtėjimo arba šios patologijos diagnozavimas, nes vaisius miršta po 36 mėnesių. Jei nėštumo savaitę nėštumo metu nėštumas baigėsi, jūs turėtumėte galimybę išgyventi.

Todėl labai svarbu stebėti nėštumą ir nustatyti tinkamą gimimo datą. Jei jūsų tyrimuose parodyti anomalijos, turėtumėte apsvarstyti indukciją (arba jei yra natūralių gimdymo kontraindikacijų, reikia naudoti cezario pjūvį).

Vaisiaus vaisiaus augimo apribojimo gydymas

Nebuvo jokio gydymo, kuris būtų naudingas terapiniam poveikiui ir leistų normalizuoti vaisiaus biofizinius parametrus. Buvo išbandyti multivitaminų preparatai, didelės baltymų turinčios dietos, deguonies terapija, acetilsalicilo rūgšties ir beta receptorių stimuliatorių, tačiau nepasiekta teigiamų rezultatų. Dažnai patartina, kad nėščia moteris liktų lovoje ir atsipalaiduotų gimdos augimo apribojimo atvejais.

Gimdos augimo apribojimo prognozė

Vidutinio augimo limito prognozavimas priklauso nuo priežasties, kuri lemia augimo slopinimą. Bloga prognozė daugiausia susijusi su įgimtų infekcijų, chromosomų malformacijų ir sutrikimų sambūviu.

Be to, dažniau perinatalinė hipoksija prisideda prie didesnės smegenų kūdikių sužalojimų, atsiradusių naujagimiams, sergantiems gimdos augimo limitu, procentais.

Perinataliniame laikotarpyje dažniau pasitaiko mirčių, priešlaikinių gimdymų ir operacijų. Be to, naujagimiams dažnai būdingi rūgštinių ir vandens-elektrolitų metabolizmo kraujo serume parametrų sutrikimai.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *