JAUNUMI

Imunologiniai kiaušialąstės laukai

Imunologinė narkotikų trombocitopenija yra organizmo reakcija, mažinant trombocitų kiekį, dėl organizmo patologinės reakcijos į taikomus vaistus. Daugelis farmakologinių preparatų gali sukelti tokią trombocitopeniją, kuri paprastai nėra priklausoma nuo dozės, bet yra tam tikrų genetinių būklių ir individualių padidėjusio jautrumo reakcijų į vartojamas vaistas rezultatas.

Labiausiai paplitusių farmakologinių agentų, sukeliančių imunologinius vaistus trombocitus, yra: heparinas, chinidinai, sulfonamidai, nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo ir aukso druskos. Tai parodo, kad pacientai, turintys daugybę sveikatos sutrikimų (pvz., Miego vamzdelių sistema, miego vamzdelių sistema, miego vamzdelių sistema ir kt.), Gali būti gydomi kitaip. Infekcija, hiperkoaguliantas, skausmingos ar reumatinės ligos) gali būti paveikta imunologinio vaisto trombocitopenijos.

Dauguma ligos formulių neturi imuninio atsako sukelti savybių (dėl jų mažo dalelių dydžio), ir tik tada, kai vaistas ar jo metabolitas yra derinamas su trombocitais, imuninė sistema, kuri pradeda gaminti antikūnus, sukelia reakciją, kad sumažėja trombocitų ankstyvas patologinis sunaikinimas ir jų lygis.

Immunologinės vaisto trombocitopenijos simptomai

Imunologinė narkotikų trombocitopenija pasireiškia hemoraginiais dėmiais, paprastai po kelių vartojimo dienų. Po pakartotinio poveikio cheminėms medžiagoms anksčiau vartojamas hemoraginis sutrikimas gerokai sumažėja (iki 24 valandų).

Imunologinės vaisto trombocitopenijos metu trombocitų skaičius mažėja mažesnis nei 20 tūkstančių, tai pasireiškia kraujavimu iš odos ir gleivinės. Geriausi petechijos vyksta ant odos apatinių galūnių ir kamieno, o rečiau – veido ir gleivinės per burną. Dažnai egzistuoja kraujavimas iš dantenų, nosies, šlapimo takų ir lytinių organų.

Sunkesnės sąlygos apima virškinamąjį traktą ir intrakranijinį kraujavimą, kuris gali būti mirtinas. Hemoraginės komplikacijos yra susijusios su mirtingumu iki maždaug 3%. pacientai.

Imunologinės vaisto trombocitopenijos požymiai išnyksta visiškai praėjus savaitę po vaisto vartojimo nutraukimo (jei jie atsiranda po chinidino, jų nutraukimo laikas yra net 2 savaites, o jei po aukso druskos vartojimo – po kelių mėnesių – šie preparatai lieka organizme ilgas laikas).

Kitas ilgalaikio ligos proceso priežastys gali būti antikūnų susidarymas nepriklausomai nuo to, ar sistemoje yra vaisto.

Imunologinio vaistinio preparato trombocitų trombocitopenijos diagnozė

Imunologinės vaisto trombocitopenijos diagnozė pagrįsta kruopščia ir tinkama medicinos istorija, ypatingą dėmesį skiriant paciento vartojamiems vaistams.

Diagnozė patvirtinta simptomų nutraukimu nutraukus vaisto vartojimą, kuris įtariamas pradėjus procesą. Parodyti nuo serumo priklausomus antikūnus yra sunku ir nerekomenduojama imunologinių vaistų trombocitų diagnostikos procedūroms.

Imunologinės vaisto trombocitopenijos gydymas

Imunologinės narkotikų trombocitopenijos gydymas visų pirma yra nutraukimas ir farmakologinio preparato, dėl kurio atsiranda hemoraginė diatezė, vartojimo nebuvimas. Taip bus išvengta ligos simptomų atsiradimo ateityje.

Chelatinės medžiagos buvo naudojamos trombocitopenijai, susijusiai su aukso druskų suvartojimu, ir šiems druskoms buvo apsinuodijamos N-acetilciklo rūgšties. Jei trombocitų kiekis yra mažesnis nei 10 000 mikrolitrų, gydymas yra labiau agresyvus, nes yra didelė kraujavimo rizika, kelianti pavojų paciento sveikatai ar gyvenimui.

Naudojami gliukokortikosteroidai ir imunosupresiniai vaistai (pvz., Gliukokortikosteroidai, antibiotikai). Ciklofosfamidas, azatoprinas, ciklosporinas arba etofosidas). Be to, tam tikromis aplinkybėmis galima skirti rituksimabą, danazolą ar alkaloidus. Jei laikomasi tam tikrų kriterijų, atliekama splenektomija, t. Y. Blužnies pašalinimas, dėl kurio sukelia pernelyg didelį trombocitų naikinimą, kuris dažnai yra vienintelis būdas užtikrinti gydymą.

Imunologinių vaistų trombocitų prognozė

Imunologinė narkotikų trombocitopenija yra teigiama perspektyva, jei greitai diagnozuojama liga ir identifikuojamas farmakologinis preparatas, inicijuojantis imuninį procesą ir pernelyg didelis trombocitų destrukcija blužnyje ir nedelsiant nutraukiamas.

Jei trombocitų lygis nukrenta žemiau 20 000 mikrolitre, prognozė yra blogesnė, nes pacientui dažnai pasireiškia kraujavimas, kuris yra pavojingas sveikatai ir gyvenimui kraujyje, kurio sunku kontroliuoti (ypač kaukolės).
Mariusz Kłos

– Vidaus ligos “, Andrzej Szczeklik, ed. Praktinė medicina, Krokuva.

Imunologinės pastabos dėl trombocitų trombocitopenijos

Joanna | 2011-11-27 14:32

Ir jei jūs tai žinote iš Metronidazol ar amoksicilino, tai padės man suprasti, kad helikobacteria taip pat gali sukelti trombocitopeniją.

Gabi | 2013-04-01 01:45

Tai padėjo man, nuo 57 tūkst. Iki 120 tūkst. Džemperių, kitas testas per 14 dienų, aš gydydavau save su helicobakteriu, kuris, kaip nustatyta, buvo kraujo tyrimas, buvo neįtrauktos kitos priežastys, nežinau, kaip eiti, bet tai yra verta pabandyti, nukreipti mane į savo gydytoją ir padėkoti jam už tai. Aš sveikinu visus tuos, kurie kovoja su tema.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *