JAUNUMI

Immunoglobulino indėlio liga Monokloninis monoklinalas

Monokloninių imunoglobulinų indėlių ligos klinikiniai simptomai sukelia sisteminius sutrikimus, kurie taip pat pasireiškia inkstuose.

Monokloninių imunoglobulinų indėlių ligos diagnozė yra įmanoma atlikus histologinį šio organo biopsijoje surinkto inkstų audinio tyrimą, kuris rodo pokyčius tiek glomeruliuose (židinio, mazgelio fibrozės ir emalio), tiek lengvesniuose variantuose – silpnai išsiskiria ir kaupiasi mesangiumas matrica) ir inkstų ritėmis (rūgšties sugeriančių medžiagų nuosėdos).

Remiantis imunofluorescencijos specialistų atliktu tyrimu, inkstuose kaupiasi sunkios arba lengvos grandinės. Be to, daugumai pacientų serume ir šlapime, kur nustatomi monokloniniai imunoglobulinai, kurie yra atsakingi už inkstų funkcijos sutrikimą, pastebimi ir sutrikimai.

Monokloninio imunoglobulino indėlio ligos gydymas

Monokloninių imunoglobulinų indėlių liga yra proliferacinė liga, kuriai reikia chemoterapijos.

Plazmos mielomai senyviems pacientams reikalinga įprastinė chemoterapija, o jaunesniems pacientams reikia intensyvios chemoterapijos su hematopoetinių kamieninių ląstelių transplantacija. Tokio monokloninių imunoglobulinų indėlių ligos gydymas leidžia vėliau taikyti inkstų pakaitinę terapiją (dėl ilgiau trunkančios inkstų funkcijos).

Monokloninių imunoglobulinų indėlių prognozė ligoje

Monokloninių imunoglobulinų indėlių liga neprognozuojama inkstų pokyčių požiūriu. Iki pusės visų pacientų dializė bus reikalinga per 5 metus. Sisteminių sutrikimų prog nozija priklauso nuo organų buvimo vietos.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *