JAUNUMI

III tipo savaiminio imuninio daugialypio gleivinės neveiklumo sutrikimai

Yra trys III tipo autoimuninės hipotenzijos sindromo formos.

Veislių A būdingas autoimuninis tiroiditas, kuris egzistuoja kartu su I tipo diabetu.

Veislių B būdingas autoimuninis tiroiditas su piktybine anemija.

Variety C, kita vertus, nurodo autoimuninio tiroidito sambūvį su albinimu ar alopecija ar kitomis autoagresyviomis ligomis, būdingų tam tikram organui (pvz., Skydliaukės liga, skydliaukės liga arba skydliaukės liga ) Pagrindinės šios priežastys yra: visceralinė liga, hipogonadizmas ar raumenų nuovargis).

III tipo autoimuninio daugiabriaunio hipotenzijos sindromo atpažinimas

Daugelio poligonų nepakankamumo sindromo III tipo diagnozavimo kriterijose atsižvelgiama į bent dvi iš keturių ligų: hipotirozės, piktybinės anemijos, I tipo diabeto ar vitiligo su alopecija buvimą.

III tipo autoimuninio hipotenzijos sindromo diferencijavimas apima izoliuotas ligos formas, pasižyminčias vienintelio hormoninio ir kitų autoimuninių anomalijų atsiradimu.

Be to, reikia aktyviai ieškoti skirtingų patologinių būklių, nes dažnai pastebima nemažai anomalijų, susijusių su autoimuniniu III tipo hipotenzijos sindromu, ir svarbu, kad nė vienas iš jų nebūtų pamirštamas.

III tipo autoimuninio multipranulinio nepakankamumo sindromo gydymas ir prognozė

III tipo polielandulinio nepakankamumo autoimuninė terapija pagrįsta nuolatiniu trūkstamų hormonų (pvz., Nenormalaus hormono lygio, nenormalaus hormono kiekio ir tt) vartojimu. levotiroksinas hipotiroidizmu, insulinas I tipo cukriniu diabetu) ir kartu sergančių ligų (pvz., hipotiroidizmo tyrimo forma arba insulino forma, atliekant I tipo diabeto tyrimą). Tai yra piktybine anemija ir albinizmas. Reikia išsamaus valdymo, nes bet kurio autoimuninio sindromo komponento praleidimas gali sukelti gyvybei pavojingas sąlygas.

Prognozė autoimuninio tipo III polielandulinio nepakankamumo sindromu priklauso nuo proceso, kuris gali sukelti vidaus sekrecijos liaukų sunaikinimą, ir kurio audinius veikia ligos procesas, sunkumo laipsnis. Palankesnė prognozė yra susijusi tik su tais atvejais, kai gydoma teisingai.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *