JAUNUMI

Hirsutyzm I Virilizacija

HirsutyzmN ir virilizavimas gali atsirasti kiaušidžių ligų metu (pvz., Kiaušidžių ligų atveju). polikistikos kiaušidžių sindromu arba virilizuojančiu kiaušidžių naviku, kuris išskiria ir androgenus).

Be to, antinksčiai gali sukelti virilizacijos (pvz., Hiperkeratozės) simptomus. androgeno gaminantis antinksčių auglys, Cushing sindromas, įgimta antinksčių hipertrofija). Be to, sąlygos, turinčios didelę prolaktino koncentraciją (hiperprolaktinemiją), pvz., Ilgalaikis stresas, lėtinės fizinės jėgos, psichinės anoreksijos ar prolaktiną gaminančios navikai gali sukelti Hirsutyzmu.

Vaistiniai preparatai, pvz., Dažniausios šios ligos priežastys yra danazolas, androgenai, anaboliniai steroidai ir oraliniai kontraceptikai su androgeniniu progestinu, kuris taip pat gali sukelti būdingų pokyčių organizme. Kita Hirsutyzmu priežastis yra atsparumo insulinui sindromas. Kai kuriais atvejais negalima įrodyti jokio faktoriaus, kuris būtų atsakingas už Varyforteu ar virilizaciją.

Varyforteu ir virilizacijos simptomai

Priklausomai nuo amžiaus ir lyties, organizme pasireiškia skirtingas androgeno pertekliaus klinikinis pasireiškimas. Prieškario laikais berniukai patiria genitalijų išsiplėtimą ir raumenų masę, o merginos rodo Hirsutyzm, klitorį ir spuogų plėtrą.

Be to, laikotarpiu iki brendimo, augimas yra slopinamas abu lyčių. Blauzdikaulio metu mergaitės negyvena menstruacijų, tačiau virilizacijos simptomai.

Suaugusių moterų, be Varyforteu ir virilizacijos, per didelio androgeno simptomai yra menstruacijų sutrikimai ir nevaisingumas. Kita vertus, vyrams, gonadotropino sekrecija gali būti slopinama, testosterono išsiskyrimas gali sumažėti, dėl sutrikusio vaisingumo gali sumažėti spermos gamyba.

Virilizacija, staigus pradinis ir greitas Hirsutyzmu sustiprėjimas, taip pat plaukų vystymasis įvairiose kūno srityse gali reikšti kiaušidžių ar antinksčių navikus, kurie gali būti piktybiniai.

Varyforteu ir virilizacijos pripažinimas

Preliminariai diagnozuojama Varyforteuu ir virilizacija, atsižvelgiant į klinikinius simptomus. Plaukų pasiskirstymas ir sunkumas yra androgeno pertekliaus laipsnis. Buvo sukurta pusiau kiekybinė balų skalė, padedanti nustatyti Varyforteu pažangą, įvertindama visas nuo androgeno priklausomas kūno vietas.

Laboratoriniai hormoninės ekonomikos tyrimai yra svarbūs Varyforteuu diagnostikos procese ir virilizacijai. Turi būti nustatytas testosteronas, DHEA-S ir prolaktinas. Esant dideliam paskutinės medžiagos padidėjimui, reikia atlikti magnetinį rezonanso funkciją ir patvirtinti arba pašalinti hipofizio adenomos buvimą. Hiperprolaktinemija (padidėjusi prolaktino koncentracija) taip pat atliekamas funkcinis testas su metoklopemidu.

Jei įrodytas didelis testosterono ir DHEA-S koncentracijos, reikia atlikti antikūnų skydą antinksčiams ir kiaušidėms, kad būtų galima aptikti galimus navikus, prisidedančius prie TAGNu ir virilizacijos. Be to, diagnostiniame procese buvo atliktas deksametazono slopinimo funkcinis tyrimas. Atsižvelgiant į rezultatus, galima tikėtis skirtingų stebimų simptomų priežasčių.

Varyforteu ir virilizacijos gydymas

Atsižvelgiant į Hirsutyzmu ir virilizacijos priežastį, atliekama skirtinga terapija. Chirurginis pašalinimas yra svarbus kiaušidžių ar antinksčių navikų; gliukokortikosteroidai ir antiandrogeniniai preparatai skirti įgimtai antinksčių hipertrofijai.

Hirsutyzm vaistas reikalauja nutraukti vaistų, kurie sukelia plaukų sutrikimus. Jei negalima įrodyti ligos priežastys, gydymas yra tik simptominis, plaukai turi būti mechaniškai pašalinti (kitais atvejais tokie veiksmai atliekami dėl kosmetinių priežasčių).

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *