JAUNUMI

Herpetinis herptinis vulvaritas

Hepatitas vulgaris yra virusinė liga ir yra ypač pavojinga nėštumo metu – tai gali sukelti nuolatinius vaiko organų ir sistemų pokyčius, o ekstremaliomis aplinkybėmis gali sukelti persileidimą.

Herpeso vulvario priežastys

Didžioji herpinio vulvovagito atvejų priežastis yra I tipo herpeso virusas (jis taip pat yra atsakingas už pasikartojančias ligos formas) ir tik keletas procentų susidaro dėl II tipo herpeso viruso infekcijos, dėl kurio atsiranda burnos hiperpiegas. Ligos metu išsivysto būdingi vulgo srities odos pokyčiai mažų ir multifokalinių burbulų formoje ir pratekėjusi epidermio sluoksnių žala.

Pacientai praneša apie skausmingas problemas, šlapimo nelaikymo problemas. Temperatūra yra padidėjusi, o patempimo limfmazgiai yra skausmingi. Simptomai išlieka mažiau nei 2 savaites, per kurį infekcija gali būti perduodama.

Herpeso vulvario gydymas

Hepatitas vulgaris gali būti gydomas vietiniais dažais, tai sumažina simptomus, bet neturi reikšmingos įtakos ligos trukmei, o oraliniu būdu su sisteminiu poveikiu vartojami vaistai yra acikloviras. Dėl šios terapijos infekcijos laikotarpis sutrumpėja, gijimas yra greitesnis ir simptomai nėra žymiai blogesni.
Mariusz Kłos

– Akušerija ir ginekologija “, ed. Mokslai. Grzegorz H. Bręborowicz, ed. PZWL medicinos leidykla, Varšuva.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *