Filialo informacijos atskleidimas

Filialo informacijos atskleidimas

Žiūrėkite visą mūsų partnerių informaciją apie kompensacijas ir skelbimų paskirties vietą, kad gautumėte pajamų.

Mes taip pat turėsime atnaujintą redakcinę, reklamos ir rėmėjų politiką 2018 m., Kad galėtumėte pamatyti.

Tikimės, kad bus laikomasi PSO gairių, norime, kad jūs gerai žinotumėte, ir prašome prisiimti šią informaciją apie skelbimų ir produktų įrašų nuorodas šioje svetainėje:

Bet kuri / visi saitai svetainėje (didžioji dalis mūsų susiejimo yra vidinė, norint pridėti paieškos vertę į tą produktą / naudą) yra partnerių nuorodos, dėl kurių mes galime gauti nedidelę komisinę iš tam tikrų daiktų pardavimo (kaina jums bus tokia pati )

Svetainės vykdymas susijęs su išlaidomis ir priėmimo reikalavimais, siekiant išlaikyti šiuos skelbimus ir partnerių nuorodas, yra būdas kompensuoti šias išlaidas.

Visų filialų nuorodų į produktą (mes tiesiogiai nesiūlome jokių produktų) tai yra tai, ką mes naudojome ar ištyrėme, ir palaikome ar rekomenduojame net be kompensacijos.
Dauguma mūsų turinio rasite daugiausia apie sveikatą ir sveikatingumą, tačiau atidžiai perskaitykite viską, kas atrodo, kad jis gali pagerinti ar pabrėžti geresnio gyvenimo ir gyvenimo kokybės sprendimą.

Siekiant visiško skaidrumo, mes turime skelbimus viršuje, šoninėje juostoje, straipsniuose turiniu ir apačioje. Mes stengiamės, kad kiekvienam ir visiems mūsų vertinamiems virtualiems lankytojams būtų geriau atsakyti nei prieš aplankant mus. Kokybė visada buvo mūsų prioritetas, todėl norime optimaliai dirbti, turėdami visą skaidrumą apie mūsų reklamos ir pajamų modelį.
Prašome susisiekti ir pranešti, kaip tobulėti. Esame čia, kad padėtume (ir apsaugotume) jūsų sveikatą ir sveikatą, suteikiant žmonėms galimybę dalintis patirtimi arba užduoti klausimus apie įvairius praktinius produktus ir gyvenimo gerinimo sprendimus.