JAUNUMI

Farmakologiniame gydyme pacientui suteikiama anti-estrogenų

Diagnostikos procedūrose, siekiant nustatyti tinkamą diagnozę ir nevaisingumo priežastis, naudojami įvairūs metodai. Išsamiame interviu turi būti pateikiama informacija apie bendrą sveikatos būklę, ligų sambūvį, vaistų vartojimą, šeimos sąlygas ir moterims, taip pat turėtų apimti menstruacijų ciklo trukmę, sunkumą ir svyravimus, pilvo uždegimus ir chirurgines intervencijas toje teritorijoje.

Teisingai surinktas pokalbis nukreipia diagnozę į tinkamą kelią. Tada atliekamas spermos bandymas (m). be kita, nustatomas spermatozoidų skaičius 1 mililitre, jų judumas ir tiksli struktūra), – bandymų rezultatai turėtų būti aiškinami ir pagal žmogaus atliktą darbą.

Be to, kasdienis kūno temperatūros matavimas iš karto po moterų prabudimo ir gimdos kaklelio gleivių stebėjimas gali suteikti informacijos apie kiaušidžių funkciją ir reguliarios mėnesinės ovuliacijos būklę.

Apklausos gali būti naudingos nustatant diagnozę, ypač perkutaninę ultrasonografiją (kiaušidžių ir gleivinės struktūros vertinimą), endoskopinius tyrimus (laparoskopija, historescope – moterų lyties organų anatomiją, laparoskopiją – kiaušidės, historescope – gimdos ertmes) ir vadinamoji “biopsija”. Histerosalpingografija, pagrįsta radiologiniu vaizdavimu po šešėlio.

Laboratoriniai tyrimai verčia hormonų koncentraciją, ypač serume. Kai kuriais atvejais taip pat rekomenduojami genetiniai, bakteriologiniai ir imunologiniai tyrimai (pastarieji yra naudojami aptikti spermatozoidus, kurie yra moterims ir sukelti spermatozoidus).

Nevaisingumo gydymas

Nevaisingumo diagnozė yra susijusi su galimybe vartoti įvairias terapines priemones, visų pirma priklausančias nuo nevaisingumo priežastis. Yra trys pagrindiniai gydymo būdai: farmacinių preparatų naudojimas, chirurginis gydymas arba medicininės pagalbos reprodukcijos metodai.

Farmakologinio gydymo metu skiriami antiestrogenai, gonadotropinai, gonadoliberino analogai, steroidiniai hormonai, antibiotikai ir skydliaukės hormonai. Chirurginiai metodai yra naudojami, kai yra pageidautinas chirurginis falopių vamzdelių ir audinių, esančių aplink falopių vamzdelių, patobulinimas arba kai reikia pašalinti nenormalius gimdos ertmės struktūras.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *