JAUNUMI

Fanconi pagrindinių simbolių ansamblių kambariai

Fankoni sindromas turi simptomų, susijusių su fosfatų, bikarbonatų, kalio ir vandens inkstų nepakankamumu. Sumažėjusi fosfatų koncentracija ir inkstų ritės acidozė kartu su kartu veikiančios vitamino D formos gamybos sutrikimais gali sutrikdyti vaiko ir rachito ar osteomalacijos augimą, nes jie nėra jautrūs gydymui su vitamino D dozėmis, naudojamomis trūkumo būsenose. Kaulinio audinio pažeidimas dar labiau sustiprėja dėl antrinės inkstų ritės acidozės.

Suspaudimo sutrikimai yra atsparūs hormono vazopresinui ir sukelia poliuriją bei pernelyg didelį troškulį. Pirmosios formos simptomai dažniausiai priklauso nuo paciento amžiaus, taip pat nuo sutrikimo išlikimo savybių, laipsnio ir trukmės. Antrinėse Fanconi sindromo veislėse klinikinė eiga ir simptomai priklauso nuo pagrindinės ligos.

Suaugusiesiems pirmieji simptomai gali būti bendro silpnumo jausmas, per dieną šlapinantis ar skausmas ir kaulų deformacija. Kartais net atsiranda patologinių kaulų lūžių.

Be to, pacientams sumažėja raumenų įtempimas, kol kalcio trūkumas organizme labai pablogėja.

Fanconi sindromo pripažinimas

Fanconi sindromas yra diagnozuotas dėl padidėjusios fosfatų, amino rūgščių, gliukozės koncentracijos ir inkstų ritės acidozės ypatybių šlapime. Iš kaulų rentgeno spinduliai randami papildomi tyrimai, kurie rodo racikų ar osteomalacijos formos sutrikimus, deformacijas ar kaulų lūžius.

Diagnozuojant Fanconi sindromą, būtina atlikti tyrimus, leidžiančius išskirti pirminę Fanconi sindromo formą iš antrinių veislių, kurias sukelia visiškai skirtingos ligos. Šiuo tikslu dažnai būtina atlikti keletą bandymų, skirtų įvertinti įvairių organų ir kūno sistemų veikimą.

Fanconi sindromo gydymas

Fanconi sindromas su antrinės ligos požymiais reikalauja gydyti pagrindinę ligą, dėl kurios inkstų ritėse yra sutrikimų. Efektyvus sutrikusių ligų gydymas dažnai sukelia Fanconi sindromo atsistatydinimą. Simptominis gydymas grindžiamas nenormalaus vandens ir elektrolitų metabolizmo reguliavimu.

Mažos fosfatų koncentracijos serume kompensuojamos skiriant preparatus. Tuo pačiu metu būtina naudoti biologiškai aktyvius metabolitus arba vitamino D analogus.

Terapijos metu kalcio jonų koncentracijos monitoringo tyrimai turėtų būti atliekami kraujo serume ir šlapime. Metabolinės acidozės gydymas Fanconi sindromu susijęs su natrio bikarbonatų naudojimu kalio trūkumui kompensuoti.

Prognozė Fanconi komandoje

“Fanconi” pirmykščio pobūdžio ansamblis žada skirtingas perspektyvas. Tačiau daugumoje pacientų po 10 – 20 metų po pirmųjų ligos simptomų jis sukelia galutinio laipsnio inkstų nepakankamumą. Fanconi sindromo antrinių kultūrų sindromo prognozė daugiausia priklauso nuo klinikinės būklės ir pagrindinės ligos eigos.

Kūdikių cistinozė yra dažniausia vaikų Fanconi sindromo priežastis. Liga sukelia greitą inkstų funkcijos pablogėjimą ir galutinės stadijos inkstų nepakankamumo požymių atsiradimą iki ligos dešimties metų. šio sindromo vaiko amžius. Ši būklė reikalauja nuolatinės inkstų pakaitinės terapijos ir yra gedimo prognozė.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *