Categories
JAUNUMI

Ehlers I Danlos komanda

[Total:    Average: /5]

Ehlerio ir Danloso sindromai dažniausiai pasireiškia pernelyg intensyviu judesiu (pvz., Per sąnarių judėjimą). kelio ir alkūnės sąnariai gali būti ištęstos, nykštis gali būti pasyviai pritvirtintas prie dilbio, kojos gali sulenkti ir gali būti kitų anomalijų, rodančių pernelyg didelį sąnarių judėjimą).

Yra keletas Ehlerio ir Danloso sindromo formų: klasikinės, kraujagyslių, su per dideliu sąnarių judesiu, kifoskoliniais, su sąnarių, odos ir neklasifikuotų formų klibumais.

Klasikinio Ehlerio ir Danloso sindromo tipo atveju, be bendrosios pernelyg didelio mobiliojo judesio, po trivia traumos yra kraujavimas (mėlynės) ir odos pažeidimas, kartais šlaunikaulio sąnariuose pasitaiko naujagimiai ir įprasti įvairių sąnarių dislokacijos vėlesnis amžius.

Skoliosis išsivysto, pasikartoja sąnarių eksudatai, plokščios pėdos ir daugelis kitų pernelyg didelio mobilumo per sąnarius. Kartais kraujavimas į sąnarių ertmes.

Ehlers ir Danlos kraujagyslių sindromo pavidalu pastebimi atrofiniai randai iš sužalojimų ant galūnių odos, kraujavimas ir spalvos pasikeitimas po jų, taip pat per didelis sąnario judumas. Dažnai pasireiškia mitralinio vožtuvo žiedlapio prolapsas. Galima pasireikšti ekstremali arterijos plyšimas arba, rečiau, išsivystęs aortos ar didelių arterijų išsiskyrimas iš jo, kuris pasireiškia stiprus pilvo ar krūtinės skausmas ir šokas.

Be to, neurologiniai simptomai gali pasirodyti kaip Ehlers ir Danloss “kraujagyslių sindromas, susiję su smegenų tiekimo kraujagyslių pokyčiais.

Ehlersio ir Danloso kifoskopinio sindromo pavidalu išsivysto sunki kyposklerozė, taip pat pernelyg didelis odos išsiplėtimas ir sąnario mobilumas, dažni akies obuolio pokyčiai (dažniausiai trumparegio, tinklainės ir kataraktos atsiskyrimas, kartais akių obuolys).

Ehlerio ir Danloso sindromo forma su sąnarių sąnariais yra susijusi su įgimta tendencija susikaupti į sąstingį ir pernelyg intensyvus odos elastingumas. Nėštumo metu pacientams dažnai būna mažas augimas, mėlynas skleruras ir priešlaikinis membranų susitraukimas.

Ehlers ir Danloso sindromo odos forma pasižymi sumažėjusiu odos elastingumu, kraujavimas (kraujosruvos) taip pat pastebimas po nedidelių sužalojimų, o pacientams dažnai pasireiškia išvaržos ir priešlaikinis vaisiaus membranos krekas.

Ehlerio ir Danloso sindromų pripažinimas

Ehlerso ir Danloso sindromo diagnozė gali būti atlikta po tinkamos istorijos (ypač atsižvelgiant į paciento šeimos nariams būdingą ligą), buvo surinkti klinikiniai simptomai, būdingi tam tikrai formai.

Genetiniai tyrimai gali patvirtinti diagnozę, tačiau jo atlikti nereikia, o kai kuriose ligose neaišku, kurie genai yra atsakingi už ligos simptomus.

Ehlerio ir Danloso sindromo diferenciacijoje reikėtų atsižvelgti į Marfano sindromą, įgimtą kaulų trapumą, odos neryškumą, nervų sistemos sutrikimus ir įvairias raumenų ligas. Svarbu atskirti skirtingas komandos formas.

Papildomi krūtinės rentgeno spinduliai su kifoskoliais gali būti imami iš papildomų testų; jei pateikiamos indikacijos indų vaizdavimui, indai turėtų būti jautresni dirgikliams, dėl kurių gali atsirasti jų lūžis.

Ehlerio ir Danloso sindromų gydymas

Ehlerio ir Danloso sindromai gydomi keliais metodais. Visų pirma svarbu mokyti pacientus ir jų tėvus apie ligos pavojus ir kaip išvengti bet kokios pavojingos situacijos, susijusios su ligos komplikacijomis.

Esant pernelyg dideliam sąnario mobilumui, svarbu tinkamai fiziškai sportuoti, todėl stiprėja raumenų jėga.

Farmakologinių preparatų vartojimas gydant Ehlers-Danlos sindromą yra įmanomas tik kaip kifoskoliozė (įvedamas vitaminas C). Chirurginės procedūros rekomenduojamos kraujagyslių ir žarnų plyšimo atvejais.

Esant kitiems Ehlerio ir Danloso sindromo simptomams, jis neturėtų būti naudojamas dėl didesnio audinių pažeidžiamumo asmenims, turintiems Ehlerio ir Danloso sindromų. Siūlai gaminami mažesniais intervalais ir ilgiau.

About Taņa Krance Taņa
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

By Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "