JAUNUMI

Dilgėlinė vaskulitas

Urtikarijos vaskulito diagnozė nustatoma remiantis ligos simptomais ir ligos paveiktos odos fragmento morfologinių tyrimų rezultatais. Tik histologinis pokyčių teiginys leidžia patvirtinti diagnozę. Kartais papildomų tyrimų pokyčiai gali būti naudingi, nors jie nėra būdingi ir gali pasireikšti daugelyje ligų.

Urtikarijoje eritrocitų (ESR) nuleidimo reakcija paspartėja, o šlapime stebima daugiau raudonųjų kraujo ląstelių. Diferencijuojant atsižvelgiama į kitas lėtinės dilgėlinės formas, sistemines jungiamojo audinio ligas ir sisteminį vaskulitą, kurie gali būti beveik identiški klinikiniame eigoje, o diferencinė diagnozė gali būti daroma tik atlikus histologinį tyrimą paveiktose vietovėse.

Dilgėlinės vaskulitas

Yra keli būdai dilgėlinės vaskulito gydymui. Priklausomai nuo ligos sunkumo, galima vartoti antihistamininius ir nesteroidinius priešuždegiminius vaistus (pvz., Antibakterinius, antibakterinius, antibakterinius ir antibakterinius). inometacinas), gliukokortikosteroidai, dapsonas, kolchicinas ar hidroksilchlorokinas yra skiriami sunkesniuose pažeidimuose.

Be to, siekiant sumažinti gliukokortikosteroidų dozę, rekomenduojama susieti gydymą su imunosupresantais, tokiais kaip metotreksatas, azatioprinas ar ciklofosfamidas.

Taip pat būtina atlikti kitų organų pokyčių sambūvio tyrimus, pvz., vaiko kūne. inkstus, dėl priežasčių, išskyrus urtikarų vaskulitą.

Urtikarijos vaskulito prognozė

Urtikarinės vaskulito prognozė yra gana gera. Tinkamas gydymas leidžia pasiekti veiksmingą gydymo poveikį, nepaliekant nuolatinių pasekmių organizme.

Prognozę sustiprina vėlyvoji dilgėlinės vaskulito diagnozė ir vidaus organų, ypač inkstų, įtraukimas. Pagyvenusiems žmonėms, dilgėlinės vaskulito atsiradimas yra susijęs su šiek tiek blogesnė prognoze. Dažnai ligos protrūkis yra nenuspėjamas, jis gali atsirasti daugelį metų arba po pirmojo epizodo atsiriboti.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *