JAUNUMI

Dauguma jų yra ekstremalių situacijų valstybės

Skydliaukės proveržio diagnozavimo metu svarbu teisingai rinkti anamnezę, kuri gali reikšti nediagnozuotą ar netinkamą hipertireozę.

Poveikis skydliaukės protrūkiui turi būti įtariamas bet kuriame paciente, kuriam pasireiškę arba išsivystę ligos simptomai, anksčiau buvo diagnozuotas hipertiroidizmas. Prasidėjus progresui, skydliaukės hormonų koncentracija neturi būti gerokai padidinta.

Skirtine skydliaukės proveržio būtina atsižvelgti į kitas klinikines sąlygas, kurios gali pasireikšti panašiai, ypač jei jos atsiranda sąmonės sutrikimų atveju. Dauguma šių atvejų yra nepaprastosios padėties atvejai, kurie, jei jie nebus gydomi, gali sukelti rimtų pasekmių paciento gyvenimui ar sveikatai.

Skydliaukės proveržio gydymas

Skydliaukės proveržio terapija turi būti nedelsiant pradėta netgi prieš laboratorinių tyrimų rezultatus. Gydymas atliekamas intensyviosios terapijos skyriuje ir reikalingas antithyroidinių vaistų vartojimas (kuris sumažins skydliaukės hormonų sekreciją skydliaukės liauka). Šiuo tikslu įvedamas preparatas, pvz., Tiamazolas (į veną arba per skrandį).

Jei skydliaukės proveržio priežastis nėra jodo perteklius, jis turi būti vartojamas per burną (kaip kalio jodidas) po tiamazolio vartojimo. Kartais gali būti vartojamas ličio karbonatas, dėl kurio taip pat mažėja skydliaukės hormonų sekrecija, tačiau būtina stebėti šio vaisto koncentraciją paciento kraujo serume.

Be to, būtina kompensuoti neįprastą organizmo vandens ir elektrolitų apykaitą, kontroliuojant du kartus per dieną atliekamus biocheminius tyrimus ir kontroliuojant centrinį veninį slėgį. Jei pacientui pasireiškia didelis karščiavimas, naudojami šalti kompresai, o pagrindinis vaistas yra paracetamolis.

Be to, buvo naudojami raminamieji ir prieštraukuliniai preparatai (diazepamas ar fenobarbitalis), deguonis (2 litrai per minutę), beta blokatoriai ir kartais digoksinas. Taip pat reikia antikoaguliantų profilaktikos, antibiotikų ir hidrokortizono.

Prognozė skydliaukės lūžyje

Prognozė skydliaukėje visų pirma priklauso nuo greito diagnozavimo ir tinkamo gydymo. Be to, priežastis, dėl kurios padidėja skydliaukės hormono sekrecija, yra reikšmingas prognozės veiksnys (pvz., Skydliaukės ligos pavojus arba skydliaukės hormonų sekrecijos rizika). Infekcijos, ketozė, insultas, plaučių embolija ir kt.).

Mirtingumas skydliaukės proveržio metu yra didelis ir sudaro 30-50 proc. Todėl labai svarbu užkirsti kelią skydliaukės proveržiui ir neleisti jo vystytis žmonėms, kenčiantiems nuo hipertireozės, kuri yra įmanoma anksti diagnozuoti ir tinkamai gydyti šią ligą.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *