JAUNUMI

Charakteristikos signalas yra pirštų pavidalo pasikeitimas

Ligos progresas paprastai būna progresuojantis, iš pradžių nesimatant jokių simptomų, o pacientai palaipsniui praneša apie kaulų skausmą jų skutimosi metu, sąnarių negalavimus ir sumažintą judumą. Būdingas simptomas yra pirštų formos pasikeitimas, dažniausiai tik rankose – yra “lazdos pirštais”.

Atliekant tyrimą, periostealio storinimas jaučiamas srityse, kuriose kaulai yra apčiuopiami ir kuriems nėra kitų anatominių struktūrų (pvz., Paciento kaulo ar paciento kaulo). Jei kyla kokių nors problemų (pvz., Aplink riešus ar jūsų kulkšnies sąnarių lygmenyje), gali pablogėti šių sričių suspaudimas.

Sąnarių pokyčiai apima sąnarių patinimą, sąnarių kapsulės skysčių ir skausmą (jie dažniausiai pastebimi kelio, alkūnės ar kulkšnies sąnariuose). Antrinių kitų ligų pokyčių forma, osteoartikuliniai pažeidimai gali pasireikšti tik vienoje gerai apibrėžtoje srityje.

Be to, odos simptomai stebimi padidėjusio prakaito ir riebalinių liaukų aktyvumo bei spuogų pažeidimų. Be to, odai būdinga stora yra raukšlių forma.

Hipertrofinės osteoartropatijos diagnostika

Diagnostikos procedūrose svarbu surinkti tinkamą istoriją (ypač atsižvelgiant į ligos šeimos istoriją ar ligų, kurių metu gali atsirasti hipertrofinė osteoartropatija, egzistavimą). Be to, diagnozė patvirtina klinikinių simptomų ir tipinių pažeidimų (ypač lazdų pirštų) bei perioto sutraukimo ilgosios kaulų velenų rentgeno srityje sutrikimų.

Dėl plaučių navikų pavojaus, per kurį hipertrofinė osteoartropatija gali greitai išsivystyti, būtina atlikti krūtinės ląstos rentgeno spindulių tyrimą, siekiant patvirtinti arba pašalinti didelius plaučių audinio pokyčius.

Diferencijuojant atsižvelgiama į kitus artritus, kaulų navikus, endokrinologines ligas (pvz., Lytinių organų ligas, lytinių organų ligas, lytinių takų ligas ir tt). Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad reikia atsižvelgti į šias sąlygas: hipertirozė, akromegalija), geležies stokos anemija, sarkoidozė ir kitos sąlygos, turinčios panašių klinikinių simptomų ir morfologinių periostealinių kaulų pokyčių.

Hipertrofinės osteoartropatijos gydymas

Jei dėl kitų ligų atsiranda hipertrofinė osteoartropatija, imamasi pagrindinės ligos gydymo, o tai sustabdo patologinius procesus, vykstančius kauluose ir sąnariuose, ir net sukelia visišką pažeidimų nutraukimą.

Antrinės formos vaistai gali būti pagerinti vartojant pamidatą, kolchiciną ir glikosteroidus. Pradinėje ligos formoje gali būti naudojamas tik simptominis gydymas – daugiausia skausmas yra atleistas. Tam tikros rūšys nereikalauja specialaus tvarkymo (pvz., Genetiškai paveldima hipertrofinė osteoartropatija).

Hipertrofinės osteoartropatijos prognozė

Prognozė priklauso nuo vienalaikio ligos, simptomų atsiradimo ir gydymo veiksmingumo, sambūvio. Pagrindinės ligos forma pasikeičia jau vaikystėje, sustiprėja su amžiumi, kartais tai gali sukelti savaiminį ligos proceso susilpnėjimą arba pirmųjų simptomų atsiradimą tik vyresnio amžiaus žmonėms. Antrinės formos – jei pagrindinė liga yra išgydoma, prognozė yra sėkminga.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *